Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Бета-версія з великими амбіціями – DreamCast

02.06.2020
об 10:53
Бета-версія з великими амбіціями – DreamCast

DreamCast — професійна кастинг-платформа для кастинг-директорів, акторів та агентів. У її творців дуже амбітні плани – сприяти розвитку української кастинг-індустрії та її інтеграції в міжнародний кінопроцес.

«Наразі презентуємо бета-версію порталу, паралельно ми напрацьовуємо українські та зарубіжні партнерства, генеруємо нові ідеї та втілюємо додатковий функціонал, а зовсім скоро усі профілі будуть представлені і англійською мовою, – пишуть у пресс-релізі автори бета-версії. – У нас амбітні плани. Невдовзі ми впровадимо генерацію кастинг-презентацій, персональні календарі, які допомагатимуть акторам та їх агентам систематизувати час, налаштуємо канали комунікації та інші опції, які полегшать роботу усіх учасників кастинг-індустрії.»

Що доступно в бета-версії?

  • Для акторів - створення портфоліо. Зберігайте вашу творчу біографію, фото та шоуріли та діліться ними з режисерами та кастинг-директорами;
  • Для кастинг-директорів - пошук акторів та систематизація проектів. Знаходьте акторів в базі порталу та додавайте їх на ролі у декілька кліків (більше жодних “плюсиків”);
  • Персональні сповіщення. Дізнайтеся про кастинги, на які шукають ваш типаж (для акторів) та безпосередньо отримуйте акторські заявки (для кастинг-директорів).

Якщо ви кастинг-директор, агент, професійний чи непрофесійний актор, модель, актор масових сцен, або ви батьки талановитої дитини – ви можете створити на платформі свій акаунт. З ним у вас з’явится можливість створювати та оновлювати акторське портфоліо, отримувати сповіщення про кастинги, на яких шукають саме ваш типаж, самостійно слідкувати за кастингами на порталі, систематизувати активні проекти та створювати кастинги.

Створені профілі обов’язково проходитимуть модерацію.

Джерело: dreamcast.in.ua

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна: «Наше телебачення не дає глядачам можливості пережити якісні емоції»

Серіал «Таємне кохання» став однією з найуспішніших українських прем’єр останніх років. Це довели телевізійні рейтинги, десятки мільйонів переглядів у інтернеті й тисячі відгуків вражених глядачів. Намагаючись розгадати причини такого успіху, багато хто висував найрізноманітніші версії. Однак продюсер «Таємного кохання» Галина Балан-Тімкіна пояснила ці результати одним-єдиним словом: якість. А от щоб розказати, яка робота стоїть за цим простим словом, – творцеві серіалу ледь вистачило кількох сторінок, що йдуть далі. В ексклюзивному інтерв’ю VGL Cinema креативний продюсер компанії Star Media Галина Балан-Тімкіна розповіла про те, як «Таємне кохання» довело телевізійному ринку, що він недооцінював українського глядача. Про те, як нашим фільмам протистояти в сильній конкуренції з титулованими закордонними серіалами. А також про те, як шкодить глядачам поспіх телеканалів назнімати побільше фонового контенту, «аби забити сітку», і до якої глобальної проблеми це призводить.

23.03.2019
об 21:11

Новини

У Star Media три нагороди – вітаємо!

На одному з найпрестижніших і найстаріших кінофестивалів Північної Америки одразу три проєкти Star Media отримали визнання.

20.05.2020
об 14:44

Star Media School проведе курс-практикум для акторів
Новини

Star Media School проведе курс-практикум для акторів

​​​​​​​Оголошено набір на практичний курс для акторів, які хочуть отримувати ролі в кіно, від Star Media School. Лектором стала відома в кіноіндустрії кастинг-директорка Алла Самойленко.

29.05.2020
об 15:10

Акторські будні: Що таке FACES HUB?
Статті

Акторські будні: Що таке FACES HUB?

Нещодавно почав працювати проєкт FACES HUB. Його головна мета - допомогти акторам створити індивідуальне портфоліо, яке максимально показуватиме можливі типажі для майбутніх ролей. Авторки проєкту впевнені, що їхня робота допоможе артистам знайти свій сценарій і зіграти героїв, в яких вони вже давно хотіли перевтілитися, а кастинг-директорам зекономити час на пошуки.

01.06.2020
об 18:40