Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Берлінський кінофестиваль оголосив нову концепцію!

12.01.2022
об 13:54

Берлінале розробив нову концепцію, аби він міг рішуче нести прапор культури навіть у часи пандемії. Тому цього року основна увага буде приділена кінопоказам у залах Берлінале. Головним пріоритетом залишається здоров'я та безпека глядачів на всіх заходах та суворе дотримання чинних правил гігієни.

72-й Берлінале буде зосереджено на кінематографічному досвіді глядачів.

Кінофестиваль пройде з 10 до 20 лютого. Зокрема, до 16 числа відбудуться покази фільмів за участі творчих груп, а 17-20 – повторні покази. Також у традиційному форматі відбудеться церемонія відкриття фестивалю та нагородження “Золотим” та “Срібним ведмедем”, нагородою GWFF та призом за найкращий документальний фільм.

«Ми хочемо зробити Берлінале можливим, і, згідно з поточними обговореннями, ми можемо цього досягти. Ми хочемо, щоб фестиваль подав сигнал усій кіноіндустрії, кінотеатрам та кіноглядачам, культурі загалом. Нам потрібне кіно, нам потрібна культура. Звичайно, сьогодні з цим можна впоратися тільки з постійною пильністю. Ситуація з пандемією динамічна, і Берлінале адаптується до викликів, що виникають» - прокоментувала державний міністр культури та ЗМІ Клаудія Рот.

Заповненість залів скорочено на 50%, а можливість відвідувати сеанси матимуть глядачі з сертифікатом про вакцинацію та за наявності негативного тесту на COVID-19.

Крім того, Європейський кіноринок, Берлінський ринок копродукції, програма Berlinale Talents та World Cinema Fund пройдуть онлайн.

Джерело: Berlin International Film Festival

Читайте також:

Новини

Шорт-лист 94 церемонії вручення премії «Оскар»

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила шорт-лист 94-ї церемонії вручення премії "Оскар"! З 17 по 22 березня кіноакадеміки проголосують за переможців у всіх номінаціях, а 27 березня в кінотеатрі Dolby Theater у Лос-Анджелесі відбудеться 94-а щорічна церемонія вручення премії "Оскар".

22.12.2021
об 15:17

Новини

Триває акредитація на Зимовий Кіноринок Одеського Міжнародного Ккінофестивалю

На Зимовому Кіноринку промо-матеріали найочікуваніших стрічок 2022-2023 року представлять дистриб’юторські компанії Артхаус Трафік, Кіноманія, Film.ua, SVOE kino Distribution, VLG.FILM та інших. У рамках технічної секції відбудуться доповіді від технічних компаній КІНОПРОКАТ Україна та інших. Окрім цього під час Кіноринку буде представлено презентації українських фільмів на стадії Work in progress.

10.01.2022
об 16:57