Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Берлінале презентував конкурсну програму

11.02.2021
об 17:18

Цього тижня Берлінський міжнародний кінофестиваль анонсував конкурсну програму та спеціальні покази. Організатори обіцяють запеклу боротьбу та усі світові прем’єри, до яких приєднаються режисери Селін Ск'ямма, Даніель Брюль та Ксав'є Бовуа.

 

Селін Ск'ямма створила продовження свого номінованого на «Золотий глобус» фільм «Портрет дівчини у вогні» з наступною назвою «Маленька маман», який мав вийти у прокат в листопаді. Подробиці сюжету досі не розкриваються. Актор, який став режисером Даніель Брюль, також виконує роль головного героя у своєму режисерському дебюті «Сусідні двері», який розповідає про кінозірку та її клопітного сусіда. Ксав'є Бовуа, чиї заслуги включають володаря Гран-прі Каннського кінофестивалю «Боги та люди» та фільм «Охоронці» 2017 року, представляє свою восьму роботу «Альбатрос», яка зосереджується на капітані поліції, життя якого йде коту під хвіст. Румунський режисер Раду Жуде також представить свою останню роботу «Погана вдача чи потворне порно», яка показує події після того, як секс-стрічка вчителя середньої школи ненавмисно опинилася в мережі.

 

Актор фільму «Євробачення» Ден Стівенс і зірка «Тоні Ердманн» Сандра Гюллер стали виконавцями головних ролей у стрічці «Я твій чоловік» - трагічної комедії режисера Марії Шрадер. Бенедек Флігауф повертається на Берлінале через 10 років після того, як його «Ліс» виграв як найкращий перший фільм у програмі «Форум», а його нова робота є продовженням цієї стрічки. Денеш Надь дебютує з фільмом «Природнє світло». До програми ввійшов і фільм Марії Спет «Містер Бахман та його клас», який знімався протягом десяти років.

 

Загалом у п’яти з 15 найменувань згадуються жінки режисери або співрежисери, що відповідає показнику минулого року – шість із 18.

 

У рамках програми «Спеціальні покази» будуть представлені стрічки, серед яких Джоді Фостер у головній ролі «Мавританець», французький «Вихід» Азазеля Джейкобса з Мішель Пфайфер у головній ролі, німецький науково-фантастичний фільм «Припливи» Тіма Фельбаума, документальний фільм Тіни Мартін та Дена Ліндсі про Тіну Тернер під назвою «Тіна», «Бестселери» з Майклом Кейном та Обрі Пласа. Програму презентували виконавчий директор Марієтта Ріссенбек та художній керівник Карло Чатріан у прямій трансляції з Берліна.

 

Кінофільми не побачать глядачів до червня, коли Берліналє планує провести захід оффлайн. Однак глядачі та преса зможуть переглядати фільми і онлайн під час європейського кіноринку в Берліні з 1 по 5 березня. Також раніше було призначено журі з колишніх переможців «Золотого ведмедя», які будуть у Берліні під час березневої події, щоб переглянути фільми в кінотеатрах, і визначатимуть своїх переможців. На літній захід планується фізична церемонія нагородження. Протягом останніх чотирьох днів фестиваль також розкрив свої програми Покоління, Ретроспектива, Зустрічі, Панорама, Перспектива німецького кіно, Форум, Розширений форум та Берлінале короткий метр.

 

Конкурсна програма Берлінале 2021:

 

«Альбатрос (Дрейф геть)» Ксав'є Бовуа

 

«Погана вдача чи потворне порно» Раду Жуд

 

«Прогулянка з собаками» Домініка Графа

 

«Балада про білу корову» Бехташа Санаеха та Маріам Могаддам

 

«Колесо фортуни та фантазії» Рюсуке Хамагуті

 

«Місетр Бахман та його клас» Марії Спет

 

«Я твій чоловік» Марії Шредер

 

«Вступ» Хонг Сангсу

 

«Коробка пам'яті» Джоани Хаджітомас і Халіл Джорейге

 

«Сусідні двері» Даніеля Брюля

 

«Маленька маман» Селін Ск'ямми

 

«Що ми бачимо, дивлячись на небо?» Олександра Коберідзе

 

«Ліс – я бачу тебе скрізь» Бенса Фліґауфа

 

«Природне світло» Денеша Надя

 

«Поліцейський фільм» Алонсо Руїспаласіоса

 

Спеціальні покази:

 

«Найкращі продавці» Ліни Ресслер

 

«Мужність» Аляксея Палуяна

 

«Французький вихід» Азазеля Якобса

 

«Я – Карл» Крістіана Швохова

 

«Уроки мови» Наталі Моралес

 

«Кінцівка» Чеан Поу-Соя

 

«Мавританець» Кевіна Макдональда

 

« Для Лючіо» П'єтро Марчелло

 

«Припливи» Тіма Фельбаума

 

«Тіна» Дена Ліндсея та Т. Дж. Мартіна

 

«Ким ми були» Марка Бодера

 

 

Джелеро: Deadline

Читайте також:

Новини

Берлінський кінофестиваль може змінити дати

Холодна пора року сприяє респіраторним захворюванням. За останні тижні а Німеччині зріс рівень зараження на COVID-19. Країна ввела повний карантин, закривши школи, кінотеатри, ресторани і всі непродовольчі магазини. Отже, і подія опинилася під загрозою.

17.12.2020
об 14:13

Новини

71-й Берлінський кінофестиваль представив склад міжнародного журі

Берлінський кінофестиваль представив журі міжнародної програми. Усі члени є володарами «Золотого ведмедя» за найкращий фільм.

02.02.2021
об 15:33

Новини

Визначено долю 9 номінацій 93-ї премії «Оскара»

Американська академія кіномистецтва оголосила шорт-лист дев'яти категорій 93-ї премії «Оскар»: Найкращий документальний повнометражний фільм, Найкращий документальний короткометражний фільм, Найкращий міжнародний художній фільм, Найкращий грим та зачіски, Найкраща музика, Найкраща пісня, Найкращий анімаційний короткометражний фільм, Найкращий художній короткометражний фільм та Найкращі візуальні ефекти. Загалом премія «Оскар» вручається за 24 основними номінаціями, тож ще триває відбір претенентів.

10.02.2021
об 04:03

Новини

У 2021 році Берлінському міжнародному кінофестивалю бути?

Берлінський кінофестиваль все ще планує проведення події офлайн в лютому, але зменшить кількість глядачів та учасників в умовах обмежень через COVID-19.

23.11.2020
об 11:28