Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

База національних фільмів: Дізнатися про українське кіно можна в онлайн-довіднику

17.02.2021
об 14:11

Днями Державне агентство України з питань кіно презентувало онлайн-довідник фільмів, в якому зберігатимуться відомості про стрічки національного виробництва та українські кінокомпанії. Наразі у віртуальній теці міститься інформація про 2 157 фільмів, 384 компанії-виробника українського кіно та 12 713 кінопрофесіоналів.

За задумом авторів «База національних фільмів України» – найповніший онлайн-довідник, що складається з даних про фільми, фахівців кіновиробництва та продакшни України. В Держкіно зазначають, що метою створення безкоштовної інформаційної платформи про аудіовізуальний сектор України було об’єднати відомості про провідних спеціалістів кіноіндустрії нашої країни.

Наразі в онлайн-довіднику можна знайти інформацію про кіно від «Запорізької Січі» Данила Сахненка 1911 року до «Безславних кріпаків» Романа Перфільєва 2020 року. Загалом це 2 157 фільмів, які створені за підтримки Держкіно або Міністерства культури України. Також серед зазначених картин є ті, що фільмувалися без залучення державного фінансування.

Крім того, спеціально для віртуальної теки зробили кадри та оцифрували титри до майже 20 % представлених кіноробіт. Автори проєкту зазначають, що до цього часу в публічному просторі такої інформації не було (перш за все, це стосується науково-популярних серій виробництва Київнаукфільм та значної кількості короткометражних фільмів).

Автори онлайн-довідника готові до діалогу, адже мають на меті подальший розвиток свого проєкту, тому пропонують всім, хто хоче додати або уточнити інформацію про себе, свій фільм чи кінокомпанію надіслати листа на електронну адресу: info@usfa.gov.ua. В темі месседжу треба вказати «Онлайн-каталог».

 

Ознайомитись із інформацією, що містить онлайн-довідник «База національних фільмів України», можна тут.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

Коли чекати на третій сезон «Перших ластівок»

Не встигла завершитися прем’єра «Перших ластівок. Zалежні», як глядачі почали говорити про подальшу долю телеісторії. Багатьох ще на початку другого сезону цікавило, чи буде третій епізод серіалу-антології.

02.02.2021
об 12:02

Новини

Непереборний оптиміст: 5 комедій з Ештоном Кутчером

Він народився у звичайній робочій родині, мав стати інженером-біохіміком та пережив тяжкі душевні переживання через здоров’я тяжко-хворого брата. Він безліч разів намагався здатись, проте доля давала йому знак, що все не просто так. Проте усі жахливі потрясіння та фантастичні збіги обставин, які стались у житті Ештона Кутчера лише вели його до кар’єри видатного комедійного актора та успішного продюсера. Сьогодні, 7 лютого, він відзначає свій День народження, швидше всього зі своєю дружиною, яка родом з України, а ми в свою чергу можемо приєднатись опосередковано до свята, переглянувши один з його комедійних фільмів.

07.02.2021
об 10:35

Новини

Скоро в кіно: Спеціальна програма до Дня всіх закоханих та релізи на будь-який смак

Новий вікенд обіцяє бути романтичним, пристрасним та щедрим на біографічні стрічки. Ви вже знаєте, на який фільм підете з своєю другою половинкою? Якщо ні, то швидше обирайте та бронюйте квитки у кінотеатрах свого міста.

10.02.2021
об 18:36

Новини

«Чорна вдова» вийде в кінотеатрах

Компанія Disney офіційно заявила, ще не має намірів переносити реліз з його весняної дати. Прем’єра спочатку відбудеться в кінотеатрах, а не на стрімінгових платформах.

12.02.2021
об 11:51

Новини

Дні народження зірок: Михайло Самарський

15 лютого у Києві народився український актор театру і кіно Михайло Самарський. Сьогодні йому виповнюється 27 років.

15.02.2021
об 10:38