Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Байконур. Вторгнення

14.07.2020
об 15:37
Байконур. Вторгнення

Зйомка  в  нелюдських  умовах  на  закритій  військовій  базі,  ризик  не  повернутися додому,  спека  й  голод,  а  після  цього  2  роки  роботи  над  фільмом – це  все  вже  позаду. У 2020 році на великих екранах з‘явиться стрічка, яка вартувала всіх цих випробувань, – документальний   проєкт   «Байконур.   Вторгнення».

 

 

ПРО ФІЛЬМ:

 

Міський дослідник Дмитро й оператор Ангел таємно прокрадаються на закритий військовий об‘єкт - космодром «Байконур», який зараз орендує Російська Федерація. Із собою в них мінімальний запас їжі - кілька бляшанок консервів і 4 літри води. Казахстан, спека понад 40 градусів, усюди військові. Як хлопцям вдасться обійти охорону, що вони знайдуть на космодромі й чи витримає їхня психіка такі навантаження? До того ж головні герої не грають ролі, вони справді поїхали на «Байконур» і показують вам, як це було. Фільм не побудований на реальних подіях, він відзнятий у реальних умовах.

 

Режисер-оператор: Ангел Ангелов 
Головний герой: Дмитро Громов 
Продюсери:  Віталій Шереметьєв, Ольга Безхмельніцина,  Микита  Стрижевський 
Звукорежисер: Артем Бабурін Виробництво: DGTL RLGN та Insiders Project
Постпродакшн: DGTL RLGN за підтримки УКФ
Автори ідеї, сценаристи: Ангел Ангелов і Дмитро Громов

 

 

ПРО АКТОРІВ:

 

«Байконур.  Вторгнення» – це  новий  проєкт компанії DGTL RLGN та  творчої  команди Insiders Project,  що раніше  відзняли 10-серійну програму у форматі Urban Exploration,   у   якій показали всі таємні закутки Києва: без страховки  й спорядження забралися на  найвищі  будівлі міста  й  пролізли  в найглибші  тунелі, показали зворотний бік  столиці.  Їм  цього було замало – вони вздовж і поперек обійшли Чорнобиль,  зняли  про це повнометражну стрічку  й  виклали  в мережу.  «Байконур. Вторгнення»  став  для них новим викликом. Чи  впоралися  хлопці? Дивіться  вже  зовсім скоро!

 

 

Режисер-оператор Ангел Ангелов розповідає:

«Мені хотілося  кинути камеру  й взагалі не займатися зйомкою, нічим не займатися. Серйозно. Ми ходили, як привиди, у цих ангарах під 45-градусною спекою, у задусі, пили воду, один ковток на годину – дві. Паралельно з цим потрібно щось знімати, фотографувати й робити. Бажання знімати було відсутнє. Реально треба було задовольнити потреби сну, їжі та відпочинку. Але іноді ці екстремальні умови грають на руку. 50 на 50. Деякий матеріал Байконур нам віддав, дещо він нам не віддав. Це азарт, екстрим.  Тут  уже  справа  удачі  й  нашої  особистої  підготовки».

 

 

Читайте також:

Інтерв'ю

Андрій Шарапов: «Мені однаково цікаво зіграти і відважного воїна, і веселого хлопця»

43-річний Андрій Шарапов має видатні досягнення в спорті: вже багато років поспіль він наполегливо та успішно займається бодибілдінгом. Але відчуває, що може ще більше. Саме тому Андрій хоче проявити себе як актор. І це не дивно: такому фактурному чоловіку, та ще з чудовим почуттям гумору, будь-які жанри до снаги.

11.07.2020
об 14:19

Новини

Нову книгу Стівена Кінга екранізують

Прихильників творчості Стівена Кінга чекає нова екранізація його робіт, а саме збірки новел «Якщо потече кров». На широкий екран вийдуть одразу три роботи – це «Телефон містера Герригана», «Життя Чака» та «Щур». Першою опікуватиметься режисер та сценарист Джон Лі Хенкок, другою – Даррен Аронофски. За третю візьметься Бен Стіллер, також він планує зіграти головну роль.

13.07.2020
об 15:05

Новини

16 липня у широкий прокат виходить фільм «Творець»

Чекали цікавих прем’єр? Поволі вони починають виходити на великі екрани. Українські кіномани вже роблять передзамовлення квитків на фантастичний екшн «Творець», прем’єра якого відбудеться у четвер.

13.07.2020
об 16:11

Новини

Український фільм «Вакуум» відзначили нагородою у Карлових Варах

На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, що проходив з 6 по 8 липня цього року, кінопроєкт «Вакуум» української режисерки Лізи Сміт отримав нагороду в індустрійній секції – Connecting Cottbus.

14.07.2020
об 13:31