Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

BAFTA змінює дату проведення: Коли відбудеться подія?

17.06.2020
об 12:41

Традиційно BAFTA проводиться за два тижні до Оскара, то ж не дивно, що у зв’язку з перенесенням дати проведення церемонії вручення премії Американської кіноакадемії на 25 квітня, змінюється і дата наступної премії EE British Academy Film Awards.

 

Про це заявили організатори BAFTA на своєму сайті:

«BAFTA також підтвердила, що в наступному році кінопремії будуть проводитися в неділю 11 квітня 2021 року. Ця зміна в порівнянні з раніше оголошеною датою 14 лютого визнає вплив глобальної пандемії і передбачає розширений період відбору. Більш детальна інформація про церемонії буде оголошено пізніше в цьому році.»

Також вони повідомили, що повний графік, правила і положення, які стосуються кінопремії BAFTA-21, будуть опубліковані восени 2020 року.

Джерело: BAFTA

Фото: FB BAFTA

Читайте також:

Новини

Вігго Мортенсен знову співпрацюватиме з режисером «Зеленої книги»

Актор Вігго Мортенсен і режисер «Зеленої книги» Пітер Фарреллі знову співпрацюватимуть разом. Як повідомляється, Вігго запропонована роль другого плану у фільмі про подорож до В'єтнаму.

14.06.2020
об 14:48

Новини

Тематичні фестивалі та арт-доки вже скоро у кіно

Поки глядачі чекають на відновлення роботи кінотеатрів, а Міністерство культури та інформаційної політики разом з Міністерством охорони здоров’я вирішують, коли краще відновити покази у кінозалах в Україні, дистриб’ютори складають план репертуару на літо та осінь. Наприклад, українська кінокомпанія-дистриб’ютор незалежного та фестивального кіно Festivals Cinema вже знає дати проведення оффлайн-фестивалів, дні релізів арт-фільмів та анімацій. Звісно, в залежності від остаточної офіційної дати поновлення роботи кінотеатрів розклад репертуару може зазнати змін.

16.06.2020
об 18:05