Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

BAFTA змінила правила для номінантів

28.09.2020
об 17:31

Британська академія кіно і телемистецтв BAFTA змінила правила, за якими буде обирати претендентів, а також збільшила кількість номінантів. Крім цього, до лав академії увійде тисяча нових членів. Загалом у регламент внесено більше сотні поправок.

Одне з головних нововведень премії BAFTA – це збільшена кількість етапів голосування. Тепер їх три. Журі повинно буде подивитися всі фільми «довгого списку» номінантів до початку другого туру. Всі члени академії з правом голосу також повинні пройти тренінг підвищення усвідомленості.

Зміни торкнуться й збільшення кількості номінантів. Так, у номінації «Найкращий британський фільм» замість нинішніх 6 ця цифра сягне 10 претендентів. Кількість номінантів у кожній з чотирьох акторських категорій та у визначенні «Найкращого режисера» збільшиться з 4 до 6. Режисерів обиратимуть з 20 претендентів, з яких половина мають бути жінки. Студії відтепер більше не зможуть висувати одних і тих же акторів на премії за головну роль і за роль другого плану, щоб не обмежувати кількість претендентів у цих номінаціях.

Зазначимо, під час оголошення номінантів на премії 2019 року виник скандал через те, що в акторських номінаціях були представлені лише претендент із білим кольором шкіри. А серед номінантів-режисерів не було жодної жінки.

Окрім цього, BAFTA збільшила кількість фільмів, які номінуватимуться у декількох категоріях та обмежила можливості дистриб'юторів просувати свої проєкти, щоб зрівняти шанси стрічок з меншим бюджетом.

Нагадаємо, раніше премія «Оскар» також змінила правила.

 

Джерело: The Guardian

Читайте також:

Новини

Стало відомо, хто від України змагатиметься за «Оскар»

Український Оскарівський Комітет оголосив учасників національного відбору на висування на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук. У категорії «Міжнародний повнометражний фільм» від України цього року беруть участь три фільми. Усі вони створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Тож за право бути висунутими на «Оскар» від нашої країни будуть змагатися:

10.09.2020
об 11:02

Новини

Впустіть кіно додому: Як пройшла церемонія відкриття 11-го ОМКФ

Пуста зала, атмосфера ностальгії та онлайн-реєстрація на фільми, які справжні кіномани не можуть пропустити. Вчора відбулась церемонія відкриття 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю у новому, але вже трохи звичному, для нас усіх форматі – онлайн.

26.09.2020
об 11:47

Новини

Роман Балаян: «Завжди мріяв знімати чорно-біле кіно»

Відомий український режисер Роман Балаян поділився з глядачами 11-го ОМКФ думками про кольорові плівки, різницею між кіно і фільмами, а також розповів, чому не хоче виставки, присвяченій його відомій картині «Польоти уві сні і наяву».

28.09.2020
об 15:45