Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Автопортрет Роберта Паттінсона з’явиться на обкладинці GQ

18.05.2020
об 16:05

Вимушене усамітнення надало талановитим людям ще більше можливостей  для самореалізації. Так, у квітні, перебуваючи на карантині в Лондоні, Роберт Паттінсон зробив серію автопортретів, один з яких прикрасить обкладинку глянцю GQ в червні/липні 2020 року.

Роберт Дуґлас Томас Паттінсон (таке справжнє ім’я англійського актора) відомий глядачам роллю Едварда Каллена, вампіра, у кіноадаптації світового бестселера «Сутінки», а також Седрика Дігорі у фільмі «Гаррі Поттер і кубок вогню».

У 2016 році Роберт Паттінсон став обличчям рекламної кампанії чоловічої осінньої колекції Dior. Він «Найкращий актор» за роль у «Як бути» (кінофестиваль у Страсбурзі), також за ним «Найкращий актор», «Найкращий поцілунок» і «Найкраща бійка» за версією MTV Movie Award. А ще Паттінсон грає на гітарі та фортепіано, також складає власну музику. Також  він є виконавцем двох пісень у саундтреку «Сутінків».

Невідомо, чи отримає Роберт Паттінсон звання кращого фотографа, але тепер до всіх цих талантів додався ще один – вміння фотографувати для глянцевих видань.