Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Атлантида» відкриє фестиваль операторської майстерності

21.10.2020
об 17:40

Фестиваль «КІНОКО» відкриє робота режисера-оператора Валентина Васяновича. Подія відбудеться наприкінці жовтня.

29 жовтня у Києві розпочнеться щорічний фестиваль кінооператорської майстерності «КІНОКО». Фільмом-відкриттям заходу стане стрічка режисера та оператора-постановника Валентина Васяновича «Атлантида».

«Цей показ – особлива честь для нас, адже режисер Валентин Васянович сам виступає оператором своїх фільмів. Його особливий погляд відмітили й світові кінопрофесіонали. Зокрема, на форумі європейського кіно у Севільї, де фільм виборов нагороду саме за операторську майстерність», – зазначила програмна директорка фестивалю АНАСТАСІЯ ТИХА.

Події фільму розгортаються у 2025 році, після майбутньої перемоги України у війні з Росією. Окупований Донбас повернено, але його території визнані непридатними для проживання. Проте на тлі спустошення народжується нове кохання. Зйомки фільму проходили у Маріуполі та Києві. Усі ролі у фільмі зіграли непрофесійні актори.

Стрічку вже показали на понад 50 фестивалях. Окрім того, український оскарівський комітет обрав драму Валентина Васяновича у якості національного претендента на премію «Оскар» у номінації «Найкращий міжнародний художній фільм», також карттна увійшла у лонг-ліст Премії Європейської кіноакадемії та була презентована членам Голлівудської асоціації іноземної преси, яка присуджує премію «Золотий глобус». У широкий прокат фільм виходить 5 листопада.

Також, серед учасників Спеціальних показів фестивалю:

•  «New Jerusalem / Зарваниця» авторів Яреми Малащука та Романа Хімея;

•  «Явних проявів немає» - оператора постановника Олексія Кучми, режисерки Аліни Горлової;

• Мюзикл «Ритм» Дмитра Монатіка - оператор-постановник Микита Кузьменко, режисерка Таня Муіньо.

Фестиваль «КІНОКО» відбудеться за підтримки Державного агентства з питань кіно.

 

Джерело: Пресслужба фестивалю «КІНОКО-2020»

Читайте також:

Новини

«Кіноко 2020» продовжив прийом музичних відео

Фестиваль кінооператорської майстерності «Кіноко 2020» розпочнеться 29 жовтня. У програмі – чотири номінації, де вперше оцінюватимуть не тільки документальні, короткі та повнометражні роботи, а й музичне відео.

05.10.2020
об 16:55

Новини

Стали відомі лідери по кількості номінацій на премію «Кіноколо»

За кілька днів ми дізнаємося, хто став найкращим українським режисером та чий фільм вразив кінокритиків, які й голосують за номінантів на премію «Кіноколо».

20.10.2020
об 13:12