Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Асоціація кіноіндустрії України стала членом FIAPF

20.04.2021
об 17:13

Film Industry Association of Ukraine (FIAU) стала членом Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів (FIAPF), повідомляється на офіційній сторінці Асоціації кіноіндустрії України.

 

Міжнародної федерації асоціацій кінопродюсерів – це одна з найважливіших та найпрестижніших світових організацій у кіногалузі, яка сприяє розвитку індустрії. До складу FIAPF входить 34 організації з 27 країн світу.

Процедура вступу Асоціації кіноіндустрії України відбулася в письмовій формі, хоча зазвичай до Федерації нових членів приймають під час загальних зборів. Однак зараз, через пандемію засідань офлайн не проводять.

Серед питань, якими опікується FIAPF – розробка законодавчих ініціатив у сфері інтелектуальної власності, юридичні аспекти захисту від піратства, механізми фінансування фільмів з державних та приватних джерел, регулювання роботи профільних ЗМІ тощо. Організація також підтримує кінофестивалі та видає свою сертифікацію кінофорумам із високими стандартами проведення. Сертифікацію FIAPF має, зокрема, Берлінський кінофестиваль. В Україні таким кінофорумом є Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість».

 

Джерело: Film Industry Association of Ukraine

Читайте також:

Статті

Мудрості життя: режисеру Роману Балаяну 80 років

Митці люблять повторювати цитату про те, що їх мотивує любити мистецтво в собі, а не себе у мистецтві. Творчі люди створють свої шедеври не для того, щоб вихвалятися і милуватися у проміннях слави, а тому, що по-інакшому не уявляють свого життя, адже люблять свою справу понад усе. Саме подібних принципів дотримується сьогоднішній ювіляр Роман Балаян, нові фільми якого не втомлюється чекати українська аудиторія, яка готова дарувати свою безмежну любов за його творчість і людяність.

15.04.2021
об 18:07

Новини

Документальна стрічка «Цей дощ ніколи не скінчиться» їде на кінофестиваль в США

Фільм режисери Аліни Горлової «Цей дощ ніколи не скінчиться» / This Rain Will Never Stop змагатиметься в конкурсі престижного «oscar-qualifying» кінофестивалю True/False в США.

19.04.2021
об 12:07

Новини

Гран-Прі від журі на SIFF 2021 отримав фільм Ірини Цілик

На 47-му Міжнародному кінофестивалі в Сіетлі стрічка «Земля блакитна, ніби апельсин» отримала Гран-Прі Журі в категорії документального кіно.

19.04.2021
об 13:35

Новини

У цьогорічного Чілдрен Кінофест з’явилася амбасадорка

За місяць у гібридному форматі проходитиме восьмий Чілдрен Кінофест. Сьогодні організатори кіноподії оголосили, що почесною амбасадоркою заходу стала співачка та авторка пісень Христина Соловій.

20.04.2021
об 13:41