Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Arts&Rights проведе тренінг зі сторітеллінгу для документалістів

18.09.2020
об 15:29

Безкоштовний тренінг вестимуть французький режисер та українська тренерка з медіаетики і спеціалістка з комунікацій.

Завтра, 19 вересня, в рамках проєкту Arts&Rights відбудеться онлайн-тренінг зі сторітеллінгу для документальних робіт. Він буде цікавим тим, хто хоче створювати документальні медіа- та кіноісторії.

Модеруватиме захід одна з продюсерок Arts&Rights, тренерка зі сторітеллінгу, міжнародна журналістка Наталія Гривняк.

 

Під час освітньої події розкажуть, як створити історію для документальних проєктів, а також таку, яка зацікавить фестивалі та пітчинги, а ще про можливі варіанти її побудови. Серед спікерів:

- Ірина Купичицька - спеціалістка з комунікацій у неурядовому секторі, тренерка з медіаетики, медіаграмотності та сторітелітелінгу;

- Бертранд Норман - французький кінорежисер, документаліст. Деякі з його фільмів отримали високі нагороди та були показані в кінотеатрах по всьому світу.

Проведення тренінгу стало можливим за підтримки Українського культурного фонду.

Захід  проходитиме в Zооm, з прямою трансляцією на сторінці проєкту Arts&Rights. (https://www.facebook.com/artsandrights)

Участь безкоштовна, проте необхідна попередня реєстрація. (https://forms.gle/DPw77GHVWqhefMQe7)

 

Джерело: Пресслужба Arts&Rights

Читайте також:

Новини

Долучайтеся до дискусія про прибутки та розповсюдження фільмів

Нагадаємо, що сьогодні, 16 вересня, з 17:00 до 21:00 First Cut Lab проведуть спеціально для України лекцію та дискусію про «Доходи від міжнародних продажів та розповсюдження фільмів». Вони підготовлені спеціально для українських кінопрофесіоналів. Організатори заходу - FIAU - Film Industry Association of Ukraine, First Cut Lab та Український культурний фонд.

16.09.2020
об 16:34

Новини

В Україні покажуть серіал про навколосвітню подорож

Незабаром користувачі сервісу Megogo зможуть побачити серіал про навколосвітню подорож. Відомий український мандрівник Артемій Сурін не просто відвідав шість континентів Землі, а й при цьому дотримувався суворих канонів Британського Королівського географічного товариства. Під час подорожі Артем встановив декілька національних та світових рекордів.

17.09.2020
об 13:27

Новини

На 11-му ОКМФ відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів. Їх ціль - підтримка та розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа.

17.09.2020
об 18:37

Новини

У Дніпрі фільм «Тарас. Повернення» презентує творча група

Прем’єра стрічки «Тарас. Повернення» у Дніпрі планується у невимушеній атмосфері. Перші глядачі зможуть випити кави з акторами, поставити їм кілька питань та зробити селфі чи загальне фото.

18.09.2020
об 12:25