Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Ароматека: Вічне життя та нескінченна насолода Poivre Pomelo

04.10.2020
об 17:10

Восени запахи стають більш насиченими, чуттєвими та пристрасними. У деякі з них хочеться загорнутися, а є аромати, ніби створені для того, щоб розвіяти осінню мряку та додати святковий настрій у сірі будні, як ось Poivre Pomelo від Atelier Materi.

 

Кадр із фільму «Долина квітів»

 

У найтепліших долинах Гімалаїв  росте рідкісна спеція з Непалу – перець тімут, яка має ніжний аромат грейпфрута. Яскравий і сонячний шлейф Poivre Pomelo нагадує про дивовижні та небезпечні  пригоди героїв стрічки «Долина квітів» режисера Пана Наліна. На гірських стежках Гімалаїв зустріла свою долю загадкова Ушна, яка завоювала серце Джалана –  ватажка банди. Акторка французькокитайського походження Мілен Жампануа, яка зіграла роль Ушни, через свою героїню переконує нас: справжні почуття здатні побороти будь-які перешкоди. І навіть дарувати закоханим вічне життя та нескінченну насолоду ароматом Poivre Pomelo.

 

Основні ноти: грейпфрут, перець, османтус, півонія, кедр, ветивер.

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Індійська Моніка Беллучі

Східні аромати, як фільми, просякнуті неповторною атмосферою та мають особливі нотки в піраміді своєї історії. Отже, сьогодні ми розповімо, що спільного між Gold Immortals від Ex Nihilo та «Принцесою спецій» від режисера Пола Маеда Берджеса.

19.09.2020
об 16:57

Новини

Ароматека: Awake – гірка розкіш насолоди

Осінніми вечорами так затишно сидіти в кав’ярні та дивитися, як проміні вже не такого гарячого сонця тануть у барвах листя. Коли не має часу на приємну мить з близькою людиною, можна огорнутися у теплий аромат зі шлейфом кави з кардамоном Awake від Akro.

20.09.2020
об 17:17

Новини

Ароматека: Сміливість та щирість Lil Fleur

Новий аромат від Byredo наповнений п’янким, схвильованим світом юних емоцій – як сумних, так і неймовірно щасливих.

26.09.2020
об 18:16

Новини

Ароматека: Квінтесенція океанської свіжості Ocean Leather

Вам вже цікаво, що пов’язує аромат Ocean Leather від Memo та фентезійну драму «Розповіді Русалоньки»? Тоді мерщій читайте наше трактування цих двох творів.

27.09.2020
об 17:57

Новини

Ароматека: Присвячений чоловікам l’Homme À la rose

Осінь зазвичай приходить несподівано, але сперечатися з нею не варто. Краще витягти з шафи теплі речі й не забути «вдягнути» вишукані аромати, у яких є як згадка про яскраве літо. Наприклад, l’Homme À la rose від Maison Francis Kurkdjian.

03.10.2020
об 18:55