Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Ароматека: Сміливість та щирість Lil Fleur

26.09.2020
об 18:16

Новий аромат від Byredo наповнений п’янким, схвильованим світом юних емоцій – як сумних, так  і неймовірно щасливих.

 

У Lil Fleur органічно поєдналося все, що притаманно молодості: обіцянки та потенціал, сміливість та щирість. Саме такою є героїня фільму Вуді Аллена «Дощовий день у Нью-Йорку», роль якої зіграла Ель Фаннінг. Її Ешлі тільки починає пробувати доросле життя на смак.

 

Кадр з фільму «Дощовий день у Нью-Йорку»

 

Вона безпосередня в прояві своїх почуттів та емоцій, а сама стрічка стовідсотково додасть яскравих фарб у похмурий осінній день. Як тут не згадати висловлювання Бена Горхама, креативного директора й засновника Byredo:

 

«У моєму життєвому досвіді немає нічого красивішого й цікавішого, ніж характер молодого духу».

 

Традиційний квітковий аромат Lil Fleur органічно поєднується із цілком сучасним задумом. Верхні ноти касиса й мандарина додають свіжу іскру, а біле дерево, амбра й ваніль делікатно натякають на вишуканість та стриманість.

 

Основні ноти: мандарин, шафран, акорд шкіри, дамаська троянда, амбра, касис, біле дерево.

 

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Індійська Моніка Беллучі

Східні аромати, як фільми, просякнуті неповторною атмосферою та мають особливі нотки в піраміді своєї історії. Отже, сьогодні ми розповімо, що спільного між Gold Immortals від Ex Nihilo та «Принцесою спецій» від режисера Пола Маеда Берджеса.

19.09.2020
об 16:57

Новини

Ароматека: Awake – гірка розкіш насолоди

Осінніми вечорами так затишно сидіти в кав’ярні та дивитися, як проміні вже не такого гарячого сонця тануть у барвах листя. Коли не має часу на приємну мить з близькою людиною, можна огорнутися у теплий аромат зі шлейфом кави з кардамоном Awake від Akro.

20.09.2020
об 17:17