Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ароматека: Різдвяний набір свічок від Diptyque

30.12.2020
об 15:25

Створіть святкову та затишну атмосферу для всієї родини напередодні довгих зимових свят.

 

Кадр із фільму «Золотий компас»

 

Чарівним акцентом, що посилить відчуття казковості, стане набір різдвяних свічок від Diptyque. Адже разом із митцем Уго Ґаттоні вони відтворили справжню зимову пригоду, у якій три дивних звіра вирушають до нічного міста. Під час фантастичної подорожі вони пробуджують навколо себе нові аромати й створюють незвичайні букети. Аромат тріумфу й радості огортає місто. Яскравий апельсин, кориця та імбир іскряться теплими нотками амбри.

 

Кадр із фільму «Золотий компас»

 

У дивному світі Міс Ліри – головної героїні фільму «Золотий компас» – у кожної людини також є найкращий друг – магічна тваринка, яка супроводжує її впродовж усього життя. Магія реальна, а героїню оберігає броньований білий ведмідь! З фантастичними свічками від Diptyque та магією наступний рік буде більш чарівним, ніж коли-небудь!

 

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Сміливість та щирість Lil Fleur

Новий аромат від Byredo наповнений п’янким, схвильованим світом юних емоцій – як сумних, так і неймовірно щасливих.

26.09.2020
об 18:16

Новини

Ароматека: Квінтесенція океанської свіжості Ocean Leather

Вам вже цікаво, що пов’язує аромат Ocean Leather від Memo та фентезійну драму «Розповіді Русалоньки»? Тоді мерщій читайте наше трактування цих двох творів.

27.09.2020
об 17:57

Новини

Ароматека: Присвячений чоловікам l’Homme À la rose

Осінь зазвичай приходить несподівано, але сперечатися з нею не варто. Краще витягти з шафи теплі речі й не забути «вдягнути» вишукані аромати, у яких є як згадка про яскраве літо. Наприклад, l’Homme À la rose від Maison Francis Kurkdjian.

03.10.2020
об 18:55

Новини

Ароматека: Вічне життя та нескінченна насолода Poivre Pomelo

Восени запахи стають більш насиченими, чуттєвими та пристрасними. У деякі з них хочеться загорнутися, а є аромати, ніби створені для того, щоб розвіяти осінню мряку та додати святковий настрій у сірі будні, як ось Poivre Pomelo від Atelier Materi.

04.10.2020
об 17:10