Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ароматека: Присвячений чоловікам l’Homme À la rose

03.10.2020
об 18:55

Осінь зазвичай приходить несподівано, але сперечатися з нею не варто. Краще витягти з шафи теплі речі й не забути «вдягнути» вишукані аромати, у яких є як згадка про яскраве літо. Наприклад, l’Homme À la rose від Maison Francis Kurkdjian.

 

l’Homme À la rose випромінює аромат чарівної троянди з глибоким шлейфом. Він присвячений чоловікам. Цей «жіночий квітковий символ» підкреслює особливість і навіть унікальність його володаря. Здається, він створений задля того, щоб без зайвих слів розповісти зворушливу та драматичну історію кохання – таку, як у фільмі «Лист незнайомки» режисера Жака Дере. Білі троянди, які дарувала письменнику таємно закохана в нього жінка, нагадують про швидкоплинність життя – як квітки, так і людини. Герой Крістофера Томпсона занадто пізно розуміє, що втратив. На згадку про щирі почуття незнайомки йому залишається тільки її лист із запахом троянди. Саме про це натякає романтичний аромат l’Homme À la rose.

Основні ноти: троянда, грейпфрут, лабданум, деревна амбра, мускус.

 

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Індійська Моніка Беллучі

Східні аромати, як фільми, просякнуті неповторною атмосферою та мають особливі нотки в піраміді своєї історії. Отже, сьогодні ми розповімо, що спільного між Gold Immortals від Ex Nihilo та «Принцесою спецій» від режисера Пола Маеда Берджеса.

19.09.2020
об 16:57

Новини

Ароматека: Awake – гірка розкіш насолоди

Осінніми вечорами так затишно сидіти в кав’ярні та дивитися, як проміні вже не такого гарячого сонця тануть у барвах листя. Коли не має часу на приємну мить з близькою людиною, можна огорнутися у теплий аромат зі шлейфом кави з кардамоном Awake від Akro.

20.09.2020
об 17:17

Новини

Ароматека: Сміливість та щирість Lil Fleur

Новий аромат від Byredo наповнений п’янким, схвильованим світом юних емоцій – як сумних, так і неймовірно щасливих.

26.09.2020
об 18:16

Новини

Ароматека: Квінтесенція океанської свіжості Ocean Leather

Вам вже цікаво, що пов’язує аромат Ocean Leather від Memo та фентезійну драму «Розповіді Русалоньки»? Тоді мерщій читайте наше трактування цих двох творів.

27.09.2020
об 17:57