Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Ароматека: Квінтесенція океанської свіжості Ocean Leather

27.09.2020
об 17:57

Вам вже цікаво, що пов’язує аромат Ocean Leather від Memo та фентезійну драму «Розповіді Русалоньки»? Тоді мерщій читайте наше трактування цих двох творів.

 

Здається, вся квінтесенція океанської свіжості зосередилася в ароматі Ocean Leather. У глибинах відчувається присутність дивовижної істоти: у воді ніби оживає якась таємниця, а повітря наповнюється унікальним запахом. Ось-ось на поверхню має з’явитися загадкова красуня Русалонька, образ якої на екрані втілила Поппі Дрейтон. Саме вона блискуче зіграла головну роль у фентезійній драмі «Розповіді Русалоньки», яка була знята Крісом Бушаром та Блейком Дж. Харрісом.

 

 

Багато років тому Ганс Крістіан Андерсен вигадав неймовірно зворушливу казку про Русалоньку. Ocean Leather з його диханням безмежного водного простору та насиченим шкіряним акордом знову й знов нагадує нам про її неймовірні пригоди.

 

Основні ноти: елемі, білий кедр, шавлія, мускатний горіх, ветивер, шкіра.

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Сміливість та щирість Lil Fleur

Новий аромат від Byredo наповнений п’янким, схвильованим світом юних емоцій – як сумних, так і неймовірно щасливих.

26.09.2020
об 18:16

Новини

Ароматека: Awake – гірка розкіш насолоди

Осінніми вечорами так затишно сидіти в кав’ярні та дивитися, як проміні вже не такого гарячого сонця тануть у барвах листя. Коли не має часу на приємну мить з близькою людиною, можна огорнутися у теплий аромат зі шлейфом кави з кардамоном Awake від Akro.

20.09.2020
об 17:17

Новини

Ароматека: Індійська Моніка Беллучі

Східні аромати, як фільми, просякнуті неповторною атмосферою та мають особливі нотки в піраміді своєї історії. Отже, сьогодні ми розповімо, що спільного між Gold Immortals від Ex Nihilo та «Принцесою спецій» від режисера Пола Маеда Берджеса.

19.09.2020
об 16:57