Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Ароматека: Кінематографічна подорож разом із Aventus Anniversary 10th від Creed

11.01.2021
об 11:27

Випуск нових лімітованих парфумів від Creed присвячено 10-річчю культового аромату Aventus.

 

Новинка втілює всі якості впевненого чоловіка, який любить грати за своїми правилами та всього в житті досягає самостійно. Aventus Anniversary 10th – це своєрідна присвята Наполеону Бонапарту. Легендарного полководця боялись, ненавиділи, ним захоплювалися та обожнювали. Сила особистості, яка змінила обличчя Європи, донині викликає захват і повагу. Новий аромат Aventus Anniversary 10th – це не просто ароматична композиція; кожна складова парфумів – це частина біографії знаменитого імператора Франції. Натхнення, яке життя Наполеона подарувало світу, – важко переоцінити.

Основні ноти: ананас, бергамот, жасмин, пачулі, ваніль, дубовий мох

Відомий канадський режисер Ів Симоно також віддав кінематографічну дань поваги Наполеону. У своєму 4-серійному телесеріалі «Наполеон» він торкається майже всіх сторін долі великого полководця – від воєнних перемог та поразок до особистого життя. Наполеон змінив історію та надихнув мільйони людей. Пропонуємо вам здійснити надзвичайно цікаву кінематографічну подорож разом з ним та ароматом Aventus Anniversary 10th від Creed.

 

 

 

Читайте також:

Новини

Ароматека: Подорожі подумки Vaadhoo від MEMO Paris

Новий аромат від MEMO Paris перенесе ваші думки до чарівного тропічного острова Ваадуу, загубленого посеред безмежних океанських вод.

03.01.2021
об 12:45

Новини

Ароматека: Tobacco Mandarin від Byredo розкриває почуття

Зазирнути за обрії темряви та розкрити свої почуття вас запрошує аромат Tobacco Mandarin від Byredo.

04.01.2021
об 14:35

Новини

Ароматека: Сучасний характер Iris Shot від Olfactive Studio

Східний та незвичний, новий аромат Iris Shot від Olfactive Studio розкриває сучасний характер знакової квітки в парфумерії. Зберігаючи традиційний східний колорит за допомогою нот ірису, кардамону та амброксану, додається шлейф зі шкіри, ветиверу та навіть моркви.

07.01.2021
об 14:39

Новини

Ароматека: Почуття та інтимні емоції у парфумі Liquides Imaginaires

Назва нових парфумів від Liquides Imaginaires – Lacrima, з латині перекладається як сльоза. Це дорогоцінна вода, яка наповнена найрізноманітнішими почуттями та інтимними емоціями. Чуттєва композиція відкривається нотами рожевого перцю та доповнюється ароматами елемі та нагармоти.

08.01.2021
об 16:38