Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Анонсували початок зйомок третьої частини «Kingsman»

15.12.2021
об 12:13

Режисер та продюсер Меттью Вон анонсував початок зйомок третьої частини комедійно-шпигунської франшизи «Kingsman» вже у наступному році. Зйомки третього фільму «Kingsman» мають розпочатися у вересні 2022 року.

Франшиза «Kingsman», оповідає про надсекретну британську організацію супершпигунів-джентльменів. Терон Егертон знову зіграє роль Еггсі, і цей фільм стане продовженням фільмів «Kingsman: Секретна служба» 2014 року та Kingsman: 2017 року. Золоте кільце.

Сюжетні подробиці постановник, природно, не став розкриває, але зазначив, що майбутнім фільмом завершиться трилогія про персонажа Егґзі, якого грає Терон Еджертон.

Також йде мова про зйомки приквелу історії шпигунів-джентельменів. The King's Man - це приквел, дія якого відбувається під час Першої світової війни, з новим складом персонажів.

У стрічки поки немає дати виходу.

 

Джерело: Comicbook

Читайте також:

Новини

Марк Хемілл зніматиметься в екранізації повісті Едгара По

Марк Хемілл, відомий насамперед через ролль Люка Скайуокера в «Зоряних війнах», зіграє в міні-серіалі Netflix, заснованому на містичному творі Едгара По «Падіння будинку Ашерів».

13.12.2021
об 16:38

Новини

Український трейлер нового бойовика від Гая Річі «Операція Фортуна: мистецтво перемагати»

Трейлер стрічки вражає особливим шармом, який притаманний усім бойовикам Гая Річі. Екшн кадри зі стріляниною, вибухами та брутальністю Джейсона Стейтема створюють неймовірну атмосферу у поєднанні із легкою музикою від композитора Крістофера Бенстеда («Джентльмени», «Гнів людський»).

14.12.2021
об 17:43