Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Анну Болейн зіграє Джоді Тернер-Сміт

03.11.2020
об 18:27

Темношкіра актриса, яка знімалася в фільмі «Неоновий демон»Джоді Тернер-Сміт приймає участь в історичному проєкті, який поки що не має назву, але розповідатиме про королеву Англії Анну Болейн.

 

Новий мінісеріал налічуватиме три епізоди та охоплюватиме останні місяці життя королеви, які переосмислять з точки зору фемінізму. Нагадаємо, Анна Болейн була другою дружиною короля Генріха VIII Тюдора та мати королеви Англії Єлизавети I Англійської.

«Легенда про цю грізну королеву та відважну матір розглядатиметься як глибоко людська історія, яка так актуальна для сьогоднішнього дня. Я з нетерпінням чекаю на те, щоб вкласти своє серце і душу у цю сміливу розповідь про падіння цієї культової жінки», - зазначила ДЖОДІ ТЕРНЕР-СМІТ.

 

Автори серіалу дата виходу, якого наразі не розголошується, візьмуться за зображення життя Анни Болейн з того моменту, коли Генріх VIII звинуватив дружину в зраді. Суд визнав її винною в невірності, інцесті та державній зраді, засудивши до відсічення голови.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Мангеттенський фестиваль короткого метру оголосив переможців

Одночасно у 400 кінотеатрах, що розташовані в різних куточках світу, проходив Мангеттенський фестиваль короткого метру. Кожен глядач міг стати частиною журі та віддати свій голос за ту чи іншу стрічку.

02.11.2020
об 19:17

Статті

7 акторок, що втілили на екрані образ Клеопатри

Вона хотіла правити Єгиптом, натомість отримала «Оскара».

02.11.2020
об 20:27

Новини

Кінозали Британії йдуть на карантин

Мережі зачинять щонайменше на місяць. Це вже другий локдаун для широких екранів країни.

03.11.2020
об 11:49

Новини

Життя AMC Theatres під загрозою

Одна з найбільших кінопрокатних мереж у світі заявляє про те, що може збанкрутувати до кінця року. Врятувати компанію можуть лише нові кінопрем’єри.

03.11.2020
об 14:32