Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Аніме встановило новий рекорд зі зборів на кіноринку Японії

26.10.2020
об 12:09

Азійський ринок кінопрокату показує непогані результати, на відміну від європейського чи американського.  Глядачі тут не бояться ходити до кінотеатрів, а голлівудські прем’єри їм заміняють локальні стрічки. 

У Японії аніме про героїв-розслідувачів за зборами побило рекорд стрічки «Зіркові війни 9».

Другий вікенд поспіль лідерську позицію у кінопрокаті Японії займає мультфільм «Клинок, що розтинає демонів». Це повнометражне продовження популярного в країні аніме-серіалу про групу героїв, мета яких дізнатися, куди поділись десятки людей під час подорожі у Поїзді Нескінченності. Разом зі своїм «керівником» Кедзюро Ренгоку на героїв чекає багато пригод та смертельно небезпечні пастки. Після другого вікенду у скарбничці аніме-стрічки загальна сума зборів сягнула майже 100 млн дол. «Клинок, що розтинає» у мережі кінотеатрів IMAX демонструвався на 38 екранах та зміг зібрати понад 2 млн дол., тим самим покращивши результат стрічки «Зіркові війни 9. Скайвокер. Схід».

На сусідньому китайському ринку кінопрокату найбільш цікавою для глядачів виявилася нова стрічка «Жертвоприношення». Збір фільму за перший вікенд склав 53 млн дол. Ця сума – не найкращий показник року, але дозволяє припустити, що загалом блокбастер отримає за період прокату до 200 млн дол. 

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні
Новини

Культове аніме «Форма голосу» з українською озвучкою тепер в Україні

Цього місяця аніме «Форма голосу» стане офіційно доступне в Україні на VOD-платформах (таких як Megogo та ITunes).

13.05.2020
об 16:13

Анімація

Вийшов український трейлер анімації «Академія монстрів»

У листопаді на екранах кінотеатрів вийде історія про пригоди геніального школяра та монстрів, які хочуть захопити навчальний заклад.

21.10.2020
об 16:18

Новини

«Парфенон»: Флешбек створення фільму про географію шляху людини

Спогади зраджують головного героя фільму литовського режисера Мантаса Кведаравічюса «Парфенон». Гарип пригадує вражаючі події зі свого життя, губиться в них, виринає десь у дешевому борделі, проживає якийсь епізод з повією та йде далі, а його пошуки любові та слави вже переказує іконописця, гангстер та інші непересічні персонажі. Чи не його, а схожі на його історію, але чиїсь інші. В якусь мить у сплетінні чужих шляхів і доль головний герой фільму «Парфенон» губиться. Єдине, що він знає напевне на його шлях неодмінно закінчиться смертю, а точніше його вбивством від чужої руки.

22.10.2020
об 17:19

Новини

Сігурні Вівер розповіла на що пішла заради зйомок у фільмі «Аватар 2»

Сігурні Вівер знялась у фотосесії для відомого американського журналу та розповіла, що їй довелося витримати та через що пройти заради ролі у другій частині «Аватару». Проте читачам чи не найбільше запам’яталися вражаючі фото акторки.

23.10.2020
об 15:10