Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Анімаційний фестиваль LINOLEUM оголосив переможців

07.09.2020
об 14:45

Минулої неділі, 6 вересня, Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM оголосив переможців у трьох конкурсах. Церемонія нагородження відбулась онлайн.

В цьому році захід проходив у новому для себе онлайн-форматі. Кожен охочий зміг подивитись роботи на медіа сервісі Megogo. Фестиваль проходив чотири дні – з 2 по 6 вересня. Переможцем Linoleum став анімаційний фільм з Франції «Паршива вівця». Режисер Джеймс Моль демонструє глядачам історію про пошуки сенсу життя маленького чоловічка в дивному капелюсі, який, аби досягти щастя вирушає в філософську мандрівку. За словами членів журі, ця стрічка уособлює суть самого фестивалю, та створена захопливим творцем, який вміє здивувати своїм підходом до анімації.

Також у міжнародному конкурсі спеціальними відзнаками відмітили три фільми:

•  «Нідергарія» бельгійського режисера Капюсіна Мюллера за майстерну історію, з якою легко себе асоціювати та свіжим поглядом на фрустрацію від міграції.

•  «Сурогат» українця Стаса Сантімова за силу атмосфери та майстерності, а також свіжий погляд на жанр горрору, що здивує глядача.

•  «Частина хвоста в пащі змії, яка кусає власний хвіст» естонця Пабло М. Байаріна за вражаючу авторську стилістику.

 

Переможець українського конкурсу – сатиричний псевдохорор «Запаковані у пластик». Режисер Володимир Юдашкін демонструє  людський страх сміття, який подеколи межує з дивними забобонами.

«Запаковані у пластик» експлуатує популярну думку,  але  це настільки професійно, що створює тонкий і атмосферний світ, у якому глядач одразу опиняється. У цій роботі присутні як гумор, так і посилання на класику світового кіно», - сказав один з членів журі ЄВГЕН БОЙЦОВ.

Окремо журі відзначило фільм «Mr. Nox» Діани Денис за звернення до актуальної теми кібербулінгу.

У конкурсі комерційної анімації переможцем стало французьке музичне відео Jo Goes Hunting – Careful Аліс Сай про сюрреалістичних істот, що доводять свій світ до хаосу, коли починають надто багато думати про власну зовнішність.

Спеціальні відзнаки у конкурсі комерційної анімації отримали ще три роботи:

•  «Садівник та джміль»  литовця Ігнаса Мейлунаса за вдале представлення бренду в інформативний і дотепний спосіб.

•  «Обличчям до води» ізраільтянки Дафни Авадіш за прекрасну естетику.

•  Німецький фільм «Ода» Шаді Адіб за простоту, атмосферу та водночас нетривіальність анімації.

 

Джерело: Пресслужба LINOLEUM

Читайте також:

Анімація

Купи сміття та пікнік під час пандемії: Третя програма анімаційного фестивалю LINOLEUM

За місяць на медіасервісі MEGOGO розпочнеться Фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM. Ми вже робили огляд програм «Стати людиною» (Becoming Human) та LADIES FIRST, сьогодні розповімо про 14 анімацій з категорії Ecoleptic.

03.08.2020
об 18:44

Новини

Від освітнього контенту до вражаючих пригод: Дитяча програма фестивалю анімації LINOLEUM

Перші кроки в розвитку емпатії, вибудовування стосунків з внутрішнім «Я», а ще зі світом навколо та людьми, що поруч. Маленьким особистостям все це легше зрозуміти через мультик. Анімація, що викличе щирий сміх, захоплення і здивування від неочікуваної розв'язки сюжету може бути кориснішою, ніж десятки нудних розмов на складні теми з дорослими. Тож Міжнародний фестиваль актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM пропонує зовсім юним глядачам та їхнім батькам кращу світову анімацію у спеціальній дитячій програмі Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтва LINOLEUM.

13.08.2020
об 10:49

Анімація

Анімаційний фестиваль LINOLEUM відбуватиметься офлайн

Лишилося два дні до початку Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа мистецтв LINOLEUM. Як повідомляли раніше організатори, щорічна подія цього разу відбудеться в онлайн-форматі на платформі Megogo, але вони трохи подумали та вирішили подарувати можливість людям з різних міст України долучитися до заходу офлайн.

31.08.2020
об 18:41

Новини

За крок до фестивалю анімації LINOLEUM

Стрічки, що увійшли до конкурсної та позаконкурсної програм Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіамистецтв LINOLEUM можна буде дивитися у будь-який час без обмежень кількості переглядів.

01.09.2020
об 15:31