Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Анімація «Тигр блукає поруч» ввійшла до офіційної програми фестивалю у Токіо

04.06.2021
об 12:32

Короткометражний анімаційний фільм «Тигр блукає поруч» української режисерки Анастасії Фалілеєвої увійшов до офіційної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia. Стрічка створена studio KAPI за підтримки Держкіно.

Робота присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневіру в підтримці та любові навіть найближчих.

«Це дуже круто, що наш фільм поїде до Японії. Я люблю цю країну, мій фільм відтворює її стилістику. І сам факт відбору я вважаю свого роду визнанням автентичності стрічки», – прокоментувала режисерка АНАСТАСІЯ ФАЛІЛЕЄВА.

 

Цікаво, що проєкт створено зі сміття.

«Відбір до такого фестивалю – чудо. Завжди сподіваєшся, що твою роботу помітять. Але, на жаль, реальність інша, конкуренція дуже висока. І навіть якщо фільм хороший, це геть не завжди означає, що увага до нього буде прикута апріорі. Тому для нашої студії ця новина стала великою і радісною несподіванкою. Той світ, який змалювала Анастасія Фалілеєва, відгукнувся у тій країні, яка була зображена. Хіба не чарівно? Для нас це підтвердження, що режисерка знайшла точну форму для висловлення своїх думок, почуттів і ведення оповідання в цілому», – зазначив генеральний продюсер studio KAPI МИХАЛЬ МАРГУЛІС.

 

Short Shorts Film Festival & Asia є одним із найбільших фестивалів короткометражних фільмів в Азії. 22 роки він проводиться у Токіо, проте цьогоріч через карантинні обмеження частина заходів фестивалю відбудеться в онлайн-форматі 11 червня.

 

Фестиваль визначає переможців і переможниць у низці категорій, як то «Довкілля», «Туризм», «CG анімація», «Документальні стрічки» тощо. Фільм-володар премії Гран-прі може бути номінований на премію «Оскар» у категорії «Короткий метр» наступного року.

 

Джерело: Пресслужба studio KAPI

 

Читайте також:

Новини

«Тільки нікому не кажи»: Творці фільму «Між нами» презентували трейлер

Тиждень промайнути не встиг із моменту завершення знімального процесу трилера «Між нами» й ось вже творці презентують офіційний трейлер стрічки режисерки Соломії Томащук.

20.05.2021
об 17:37

Новини

Що подивитися на 8-му кінофестивалі «Чілдрен Кінофест»

28 травня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» відбулася церемонія відкриття 8-го фестивалю мистецтва кіно для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», що проходить безкоштовно в кінотеатрах понад 20-ти українських міст до 2 червня та онлайн на сайті online.childrenkinofest.com до 6 червня.

29.05.2021
об 17:37

Новини

Що подивитись на AMC Ukraine & The Baltics у червні?

Пошуки себе у реаліях зомбі-апокаліпсису та історія хітів американської музичної індустрії. Що цікавого підготував телеканал AMC Ukraine & The Baltics на наступний місяць?

30.05.2021
об 18:09

Новини

FILM.UA та Atlas Weekend зафільмують комедію «Найкращі вихідні»

FILM.UA Group спільно з фестивалем Atlas Weekend влітку розпочнуть спільну роботу над українською комедією «Найкращі вихідні».

31.05.2021
об 13:15