Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Аніматори студії KAPI провели конкурс дитячих малюнків

09.07.2020
об 16:19

Студія, що знімає «23 образи Петрика П'яточкина» вирішила підтримати малечу під час соціальної ізоляції.

Українська анімаційна студія studio KAPI під час карантину провела конкурс дитячих малюнків. Участь у ньому взяли понад 200 дітей з різних куточків країни. Експерти відібрали 10 найкращих робіт та «оживили» їх за допомогою анімації.

Конкурс проходив у рамках проєкту «Мишко та Місячна Дзвінка». Це мультиплікаційний серіал, що присвячений подорожам у космосі. Тож тема була відповідна – «космічна». Юні глядачі повинні були створити малюнки на теми-номінації:

-  «Де би ти хотів прокинутись?»;

-  «Чи дарував ти комусь дарунки»;

-  «Хто живе на місяці».

«Ми не змогли залишатися осторонь проблеми соціальної ізоляції, і вирішили підтримати у цей час саме дітей, зайняти їх творчістю. З усіх, надісланих нам малюнків, ми відібрали по три з кожної номінації і ще один, який не могли лишити поза увагою. Саме оригінальність ідеї і особливе, новаторське розкриття теми було для нас пріоритетом під час відбору малюнків», - прокоментувала асистентка генерального продюсера studio KAPI МАРІЯ БАНЗЕРУК.

Зазначимо, команда studio KAPI наразі займається виробництвом повнометражного фільму «23 образи Петрика П'яточкина» і серіалу «Мишко та Місячна Дзвінка». Переглянути дитячу творчість в «обробці» дорослих аніматорів можна тут

 

Джерело: пресслужба studio KAPI

Читайте також:

Новини

Новий формат фестивалю Sundance

Організатори фестивалю Sundance заздалегідь вирішили оголосити про те, що захід відбудеться у новому форматі.

01.07.2020
об 12:16

Дні народження зірок: Олександра Ніколаєнко і 12 цікавих фактів про красуню
Новини

Дні народження зірок: Олександра Ніколаєнко і 12 цікавих фактів про красуню

Сьогодні, 3 липня, Олександра Ніколаєнко-Раффін святкує свій день народження. Про телеведучу, модель, володарку титулу «Міс Україна-2001», фіналістку конкурсу «Міс Всесвіт -2001» та засновницю конкурсу краси «Міс Україна-Всесвіт». Редакція VGL cinema зібрала найцікавіші факти.

03.07.2020
об 10:08

Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю
Новини

Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю

Документальний фільм Володимира Луцького «Малевич» відібрано до конкурсної програми On Art. Festiwal Kina i Sztuki – одного з найбільших кінофестивалів просто неба, що проводиться у Центральній Європі. Дійство проходитиме в Польщі.

08.07.2020
об 19:25