Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

And Action: Netflix у Києві знімає французький сімейний бойовик

01.08.2020
об 13:45

Світовий онлайн-кінотеатр Netflix займається виробництвом контенту по всій Європі. Вчора стало відомо, що наступний фільм для стрімінгового сервісу з Жан-Клодом Ван Даммом у головній ролі зніматимуть в Україні.

 

Міжнародна кінокомпанія Apple Tree, одним з творців якої виступає Star Media, домовилась продюсувати кінокартину для онлайн-кінотеатра Netflix. Так, в Україні почали знімати для стрімінг сервісу повнометражний фільм The Last Mercenary («Останній найманець»). Для вітчизняного ринку - це перший досвід співпраці з найбільшим сервісом потокового мовлення. 

 


THE LAST MERCENARY

Жанр: комедійний бойовик
Хронометраж: 90 хвилин
Режисер: Девід Шарон (David Charhon)
Оператор-постановник: Тьєррі Арбоґаст (Thierry Arbogast)
Оригінальний сценарій: Девід Шарон (David Charhon)
Продюсери від кінокомпанії Apple Tree: Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві і Оліас Барко
Продюсер за міжнародними проєктами Apple Tree: Рита Гребенчікова
У ролях: Jean-Claude Van Damme, Alban Ivanov, Assa Sylla, Samir Decazza, Patrick Timsit, Eric Judor and Miou-Miou

 

«Ще рік тому вся українська кіно- і телеіндустрія про це могла тільки мріяти. Кінокомпанія Apple Tree спільно з онлайн-кінотеатром Netflix запустили виробництво міжнародного проєкту The Last Mercenary. В результаті отримаємо захоплюючий мікс двох, популярних сьогодні у глядачів, жанрів - бойовика і сімейної комедії», - розповів співзасновник Apple Tree і продюсер ВЛАД РЯШИН.

Картина The Last Mercenary зніматиметься переважно в Києві, проте деякі сцени фільмуватимуть у Парижі.

«Ми раді, що саме нам випала можливість вперше привести в Україну Netflix. Компанію, яка є світовим лідером в сегменті потокового мовлення. Упевнений, що цей досвід співпраці з Україною буде позитивним і покладе початок тривалих і взаємовигідних відносин», - коментує співзасновник Apple Tree ЖАН-ШАРЛЬ ЛЕВІ.

«Після досить тривалого перебування в Україні нам дуже приємно, що наша нова компанія Apple Tree дебютує з цим веселим і захоплюючим фільмом. Ми знімаємо французькою мовою, але завдяки Netflix картина буде націлена на світову аудиторію», - зауважив  співзасновник Apple Tree ОЛІАС БАРКО.

Історія у новому фільмі починається з того, що нещодавно призначений начальник штабу Олександр Лазар вирішує провести аудит фінансового стану і виявляє дивні грошові виплати на ім'я якогось Арчібальда Аль-Махмуда, здійснювані французькою державою з 1992 року. Припинивши їх одним розчерком пера, військовий чиновник не підозрює, до яких фатальних наслідків призведе порушення таємних грошових зобов'язань уряду Франції по відношенню до 25-річного Арчібальда.

 

 

«The Last Mercenary («Останній найманець») - це захоплюючий проєкт, який дозволяє мені зануритися в новий жанр. Я завжди був прихильником Жан-Поля Бельмондо і сподіваюся перейняти від нього естафетну паличку виконання головних ролей в комедійних бойовиках - природно, в моєму стилі. Сценарій Давида Шарона дуже вдало поєднує в собі всі ці елементи - красиву романтичну історію, багато екшну та багато гумору. Також, я дуже радий працювати не тільки з талантами нового покоління, такими як Албан Іванов, Асса Сілла і Самір Декацца, але й знову зустрітися на екрані з кращими з кращих французьких акторів, такими як Патрік ТИМС (Patrick Timsit), Ерік Жюдор ( Eric Judor), Міу-Міу і Валері Капріскі»,- говорить ЖАН-КЛОД ВАН ДАММ.

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко познайомився з командою проєкту

«Тепер в українців є ще більше приводів оформити підписку на міжнародний сервіс. Цікаво ж подивитися, як Україна перетвориться на Францію. Ну, а ми разом з Жаном-Клодом тримаємо кулаки, щоб динаміка міжнародних зйомок у нас в країні тільки зростала. Ми готові зустрічати зарубіжних кінопродюсерів», - написав у дописі на своїй сторінці Facebook Міністр культури та інформаційної політики України ОЛЕКСАНДР ТКАЧЕНКО. 

Дистриб’юцією фільму по всьому світу займатиметься компанія Netflix.

«Ми дуже раді вітати легенду жанру екшн, Жана-Клода Ван Дамма в тандемі з непохитним Альбаном Івановим і в оточенні цілого сузір'я великих французьких акторів, а всіх їх - в надзвичайно смішному і оригінальному проєкті, на який надихнув і організував Давид Шарон», - сказав креативний менеджер Netflix France ГАЕЛЬ МАРЕСКИ.

Режиссер фільму «Останній найманець» став Девид Шарон, а оператором - Тьєррі Арбоґаста, який протягом багатьох років є особистим оператором кінорежисера Люка Бессона. У його фільмографії такі кінохіти як «Леон», «5 елемент», «Жанна д'Арк» і ін. Крім того, Тьєррі є багаторазовим володарем премії «Сезар» за найкращу операторську роботу.