Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Аналітики визначили, що акції Cinemark досягли 7-місячного максимуму, що прогнозує «повернення до звичного життя» кінотеатрів

16.01.2021
об 15:45

Акції кінотеатрів Cinemark набрали 1%, зупинившись на рівні $ 19,11, що є найвищим показником з червня минулого року, після рішучого вислову довіри аналітика Еріка Волда з компанії Б. Райлі.

 

Волд модернізував Cinemark, щоб «купити» за нейтральною ставкою і подвоїти свою цінову ціль до $ 28. У записці для клієнтів аналітик зазначив, що на початку цього тижня він провів розмову з керівництвом великого кінотеатрального комплексу, що дозволило повідомити про його наміри «грати на підвищення».

Незважаючи на бурхливий рівень зараження Covid-19 по всій країні, який і надалі тримає напругу на таких основних ринках, як Лос-Анджелес та Нью-Йорк, Волд вважає, що Cinemark має добрі позиції під час та після пандемії.

Аналітик зазначає, що вони відійшли від їхньої дискусії, дедалі впевненіші в кроках, здійснених керівництвом за останній рік, щоб не лише утримувати Cinemark фінансово під час невизначеності, але й посилити її позиції на ранку як умови потенційного збільшення ціни на акції. Завдяки цьому компанія спокійно очікує на повернення на минулі позиції у 2023 році, які раніше коревництво прогнозувало на 2020/2021 роки до пандемії.

У моделі Волда дохід від продажу квитків у Cinemark відновиться до 1 млрд. доларів у 2021 р., а зросте до 1,6 млрд. доларів у 2022 р., Пізніше він сягне 1,9 млрд. доларів у 2023 р. Якщо він досягне запланованого показника, дохід у 23 році випередить 2019 рік, коли світовий прокат встановив рекорд – 42,5 млрд доларів. Внутрішні надходження зменшились на 4% у 2019 році, досягнувши 11,4 мільярда доларів, але цей підсумок все ще зменшує показники в спустошеному пандемією 2020 році.

Знижена кількість театральних вікон Cinemark з Universal пропонує прецедент, за яким підуть інші студії, що прогнозує управління компанії. Керівництво відзначило сподівання, що угода буде нейтральною до операцій, але з можливістю росту. Рішення WarnerMedia поставити усі прем’єри Warner Bros 2021 року на HBO Max одночасно з їх потраплянням в кінотеатри, викликало жорстку реакцію в галузі. Але Волд сказав, що Cinemark все ще оцінює умови участі у кожному фільмі і не буде брати участь у програмах, які не пропонують розумної вигоди. Компанії знадобилося кілька тижнів, щоб підтвердити замовлення «Диво-жінки 1984» після оголошення дня та дати прем’єри самою студією, зазначив Волд.

Новини минулої осені про те, що ефективні вакцини потрапляють на ринок до кінця 2020 року, спричинили відновлення подій після тривалого періоду спаду. Волд ствердує, що це був лише перший етап відновлення акцій і представляв собою більше прояв допомоги навколо ліквідації ліквідності та виходу з бізнесу. Зараз ми бачимо дедалі привабливіші умови для наступного етапу відновлення акцій Cinemark, оскільки інвестори розраховують на 2022/2023 роки і повернення до нормального стану усієї галузі.

Генеральний директор мережі кінотеатрів Cinemark Марк Зораді та його керівна команда повіомляють, що перший квартал 2021 року буде «жорстким» через уповільнення. Вони бачать «скромні» наслідки відновлення у другому кварталі та «посилення» у третьому та четвертому кварталі, коли театри та економіка в цілому почнуть виходити з пандемії.

Волд сказав, що відійшов від дискусії з Cinemark, переконавшись, що докази, що свідчать про звичка людей ходити в кіно повернеться. Команда керівництва відзначила такі важливі на міжнародному рівні стрічки такі як «Вісім сотень», які заробили 460 мільйонів доларів у касах Китаю і «Вбивця демонів», що зайняв першу позицію в касових зборах в Японії з 335 мільйонами доларів. Вони також зазначили, що Австралія, яка знаходиться зазвичай на 10-й позиції світового кіноринку, стала другою за величиною територією для «Диво-жінки 1984», частково тому, що там не працює HBO Max.

Іншими плюсами для Cinemark, за словами Волда, є його сильний баланс порівняно з іншими першокласними схемами. Позитивною також є позиція першості, що пропонує глядачу перегляд кіно у компанії, яким він і повинен бути навіть після пандемії.

Джерело: Deadlin

Читайте також:

Новини

Мережа кінотеатрів Cinemark випускає боргові облігації на суму в $250 млн

Мережа кінотеатрів Cinemark починає випускати облігації на суму $250 млн. В компанії заявляють, що боргові цінні папери використовуватимуться у «загальнокорпоративних цілях», які включають підвищення ліквідності в період, коли кінотеатри закриті.

15.04.2020
об 17:40

Новини

Cinemark починає поетапне відкриття кінотеатрів

Третього червня Генеральний директор третьої за величиною американської кіномережі Cinemark Марк Зораді повідомив про поетапне відновлення роботи кінотеатрів.

05.06.2020
об 16:35

Новини

Скорочення кінотеатрального вікна: Студія Universal вклала угоду з мережею Cinemark

Студія Universal розширює коло кінотеатрів-партнерів, з якими вкладає угоди про скорочення кінотеатрального вікна до трьох вікендів. Влітку перша така домовленість була досягнута між Universal та мережею кінотеатрів AMC Theatres. Днями стало відомо, що кіновиробник досяг такої ж згоди з мережею Cinemark Entertainment.

18.11.2020
об 14:19

Новини

Світовий бокс-офіс: «Диво-жінка 1984» показує хороші результати касових зборів

Підсумки різдвяного вікенду показують, що беззаперечним світовим лідером прокату став фільм «Диво-жінка 1984». У США стрічка заробила 16,7 млн доларів, а загальний результат склав 85 млн доларів. Примітно, що друга частина історії про Діану отримала від американської аудиторії оцінку B + за даними CinemaScore (перший фільм глядачі оцінили на A).

28.12.2020
об 12:48