Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Американці одними з перших побачать український трилер Let it Snow

04.07.2020
об 16:07
Автор: Дар'я Мирошниченко

Днями стало відомо, що американський дистриб’ютор Lionsgate, який вважається одним з найбільших у світі, придбав права на український трилер Let it Snow режисера Станіслава Капралова.

На території північної Америки вже з 22 вересня стрічка вийде у прокат на VOD-платформі.

«Ми декілька місяців вели перемовини з цим дистриб’ютором і нарешті угоду укладено. З огляду на ситуацію, викликану пандемією COVID-19, вирішили не чекати, поки в США відкриють кінотеатри, а презентувати фільм онлайн. Ми також надалі  ведемо перемовини ще з низкою компаній, які готові придбати фільм та показати його в інших країнах світу, зокрема Латинській Америці, Канаді та, звісно ж, в Україні», - розповів продюсер фільму Сергій Лавренюк.

Сюжет фільму розгортається серед зимових гір. Закохана пара приїжджає на фрірайд. Раптом за сноубордисткою починає гнатися чорний снігохід з безликим наїзником. Він не просто хоче знищити героїню, він наче драматург, насолоджуючись процесом, розігрує видовищну криваву п'єсу. Цікаво, що зйомки фільму Let it Snow проходили у диких горах Гудаурі (Грузія), а сноубордистку, за якою женеться невідомий, зіграла американська актриса українського походження Іванна Сахно.

«Я вважаю, що отримати дистриб’ютора і актрису такого рівня – задачі не з легких, але ми з цим впорались. З агентами Іванки, як і з компанією, що купила права на показ фільму, перемовини не були швидкі і це після того, як Іванці сподобався сценарій та мій короткометражний фільм. Зізнаюся, ми довго шукали головну героїню. Спочатку в Києві проводили кастинг, я «пробував» багато крутих актрис. Проте в жодної не було стовідсоткового попадання в образ. Коли виник варіант з Іванкою, то ми всі зрозуміли – саме вона повинна бути Мією», - загадує різні етапи створення стрічки режисер Станіслав Капралов.

Let it Snow знімався у копродукції України з США та Іспанією. До виконання головних ролей у фільмі залучили окрім Іванни Сахно, іспано-американського актора Алекса Хафнера та грузинську актрису Тінатін Далакішвілі. В оригінальній версії фільму актори спілкуються англійською мовою. Ймовірно, в Україні стрічка вийде вже цієї зими.