Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Американські кінотеатри відкриються в березні

24.02.2021
об 14:33

Днями губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо під час пресконференції зробив заяву про те, що на наступному тижні місцевим кінотеатрам дозволять вийти з локдауну. Зазначимо, Нью-Йорк є другим за важливістю для кінопрокату регіоном США після Лос-Анджелеса.

Кінотеатри Нью-Йорка зможуть відновити роботу після майже річного простою 5 березня. Заповнюваність залів з великими екранами у найбільшому місті США не повинна перевищувати 25% або 50 осіб на кіносеанс. Всі глядачі мають обов’язково бути в масках і дотримуватися соціальної дистанції. Також власники кінотеатрів мають дотримуватися рекомендацій департаменту охорони здоров'я щодо стандартів вентиляції приміщень і очищення повітря, які обговорювалися американським урядом раніше.

Національна асоціація власників кінотеатрів зустріла новину позитивно. Представники організації навіть сподіваються, що зовсім скоро ліміт заповнюваності залів підвищиться до 50 %. Крім того, найбільша кіномережа США AMC відразу ж заявила про свою готовність відкрити всі свої 13 майданчиків в Нью-Йорку, зокрема, найбільший в Америці кінотеатр AMC Empire 25, 5 березня.

Наприкінці цього тижня, 26 лютого, відкриються кінотеатри у канадській провінції Квебек. Місцевим кінозалам на першому етапі не дозволяють продавати їжу та напої, оскільки глядачам категорично забороняється знімати маски протягом усього сеансу. Заповнюваність залів, як і у нас, не повинна перевищувати 50 %.

Тим часом власникам кінотеатрів у Великобританії доведеться чекати кінця весни. Згідно з встановленим порядком виходу з локдауна, який озвучив прем'єр-міністр Борис Джонсон, місцеві кінотеатри включені в третій етап зняття обмежень. Він запланований на 17 травня. Місяцем раніше, 12 квітня, зможуть запрацювати лише автокінотеатри та інші кінотеатри під відкритим небом.

Читайте також:

Новини

Сергій Зленко: 5 кроків влади, які підтримають кінотеатри та допоможуть їм пережити карантин

За декілька днів на українців чекають останні карантинні вихідні. Однак уже зараз представники влади визнають неефективність запобіжних заходів і говорять про необхідність повного локдауну. Першим про абсолютний двотижневий карантин заговорив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, згодом його підтримав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Проте очільники країни розуміють, що багатьом бізнесам зараз потрібна підтримка, адже не всі ще оговталися від весняного періоду затишшя у справах. VGL cinema запитав у члена Європейської кіноакадемії, заступника голови Ради з державної підтримки кінематографії, директора кінотеатру Boomer Сергія Зленка, які кроки влади допомогли б кінотеатрам пережити цей час.

26.11.2020
об 18:17

Новини

Навесні в кінотеатрах покажуть Фестиваль короткометражної анімації Annecy

Дитяча історія, міркування про смерть і втрати, погляд на розум людини зсередини, сюрреалістичні фантазії про внутрішній світ дитини, філософська притча – цю різнобарвну палітру короткометражних анімаційних фільмів можна буде побачити в кіно з 8 квітня.

15.02.2021
об 17:14

Новини

Навесні в українських кінотеатрах показуватимуть фільм «Погані дороги»

Нова стрічка від авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги» вийде в український прокат у квітні.

17.02.2021
об 13:12

Новини

Навесні кінотеатри покажуть історію першого гангстера-міленіала

11 березня в український кінотеатральний прокат вийде кримінальний екшн «Асоціальна мережа». Фільм засновано на реальних подіях, а головні ролі в стрічці виконують Нік Робінсон і Джейсон Кларк.

20.02.2021
об 14:27