Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Американська кіноакадемія вводить нові правила відбору фільмів

09.10.2020
об 11:10

Через обмеження у кінотеатрах під час пандемії організатори премії «Оскар» змушені були внести деякі првки в правила відбору фільмів-претендентів.

 

Так, стрічки, які не вийшли у прокат в запланований термін через карантинні обмеження можуть претендувати на премію. Якщо реліз фільму «перенесли» з кінотеатру на платний онлайн-сервіс – творча група може потрапити в номінації на «Оскар». Однак для цього автори картини повинні опублікувати відео на сайті Academy Screening Room протягом 60 днів після релізу.

Також до відбору допускатимуться кінороботи, які показали на широкому екрані. Вони повинні виходити мінімум упродовж семи днів поспіль у кількості не менше трьох сеансів на день, один з яких має відбуватися в проміжку з шести до десяти вечора. Стрічки повинні бути показані в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Сан-Франциско, Чикаго, Маямі або Атланті.

Допускаються також покази в автокінотеатрах - від одного сеансу на день. Ці стрічки не потрібно завантажувати на сайт кіноакадемії.

 

Джерело: oscars.org

 

Читайте також:

Новини

Німеччина: автокінотеатри рулять!

Підбиваючи підсумки касових зборів за вік-енд 14 – 17 травня, можна сказати, що майже вся вона складається і виручки автокінотеатрів, які набрали популярності під час карантину. Стаціонарні кінотеатри оговтуються після вимушеного двомісячного простою і поступово починають відновлювати свою роботу.

26.05.2020
об 13:51

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри
Новини

Як епідемія коронавірусу повернула до життя автокінотеатри

6 червня 1933 року в місті Кемден (штат Нью-Йорк) відкрився перший у світі кінотеатр, у якому фільм можна було дивитися, не виходячи з автомобіля. Першим відвідувачам цього автокінотеатру був запропонований до перегляду фільм «Передбачлива дружина», який і залишився в історії світового кінематографу тільки завдяки цьому факту.

06.06.2020
об 16:49

Новини

«Оскар» вводить нові правила отримання премії

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук ввела нові стандарти, які почнуть діяти за чотири роки. Вони обов'язкові для дотримання авторами тих картин, що претендують на премію «Оскар» в номінації «Найкращий фільм». Нові правила спрямовані на підвищення інклюзивності в галузі кіноіндустрії, а також на боротьбу з дискримінацією за расовою, етнічною, гендерною та іншими ознаками.

09.09.2020
об 13:21

Новини

«Атлантида» стала претендентом на «Оскар» від України

Український Оскарівський Комітет обрав стрічку Валентина Васяновича «Атлантида» / Atlantis національним претендентом на премію Американської кіноакадемії «Оскар» в категорії «Міжнародний повнометражний фільм».

24.09.2020
об 14:14