Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Американська кіноакадемія на час карантину змінила правила для номінації на Оскар

01.05.2020
об 22:43
Американська кіноакадемія на час карантину змінила правила для номінації на Оскар

Американська кіноакадемія скасувала обов’язковий семиденний прокат фільму в комерційному кінотеатрі в окрузі Лос-Анджелес, щоб отримати право на отримання "Оскара".

Натомість фільмам дозволять виходити цифровим способом, без показу в кінотеатрах. Однак це не означає, що будь-яка прем’єра фільму на потоковому сервісі є придатною для змагання за золоту статуетку "Оскар". Фільм-претендент повинен мати запланований театральний реліз. Цей фільм також повинен бути доступний на потоковому сайті, призначеному лише для членів Академії кіномистецтв протягом 60 днів до офіційної прем’єри.

"Академія твердо вірить, що немає більшого способу випробувати магію фільмів, ніж побачити їх у театрі", заявив президент Академії Девід Рубін та генеральний директор Доун Хадсон. Наша прихильність до цього є незмінною і непохитною. Тим не менш, історично трагічна пандемія COVID-19 зумовлює необхідність цього тимчасового виключення з наших правил присудження нагород. Академія підтримує наших членів та колег у цей час невизначеності. Ми усвідомлюємо важливість їхньої роботи та відзначення, особливо зараз, коли глядачі цінують фільми як ніколи».

Після закінчення карантину, тимчасові правила будуть скасовані і вимога семиденного прокату повернеться. Разом з тим, буде розширено список кінотеатрів за межами округу Лос-Анджелес, щоб включити майданчики в Нью-Йорку, районі Бей, Чикаго, Маямі та Атланті.

Академія також оголосила, що ліквідує одну з категорій "Оскар". Категорії змішування звуку та редагування звуку будуть об'єднані в одну нагороду, зменшивши загальну кількість категорій, представлених на шоу, до 23.

Джерело.

Читайте також:

Новини

Кінопремія «Золотий глобус» допустить до конкурсу фільми, які виходили он-лайн

«У зв'язку із зачиненням усіх кінотеатрів у Лос-Анджелесі вимога про те, що фільм повинен бути показаний для членів HFPA (Голлівудська асоціація іноземної преси ) в кінозалі, тимчасово скасована», - повідомляють у заяві асоціації.

30.04.2020
об 16:39

Новини

Запрошуємо! 03.05 в 19:00! На vglcinema.com дивимось! Вперше в історії — «український Оскар» в режимі онлайн-шоу

Цього року церемонія вручення Кінопремії «Золота Дзиґа» буде максимально відкритою для кожного. На глядачів чекає дуже насичена програма, і, як кожна велика подія, кінопремія здивує своїми сюрпризами.

30.04.2020
об 19:40

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах преренсено на 2021 рік
Новини

55 Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах перенесено на 2021 рік

У зв’язку з пендемією корона вірусу, через те, що ситуація швидко змінюється і не є прогнозованою, організатори 55 Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах вирішили не ризикувати здоров’ям учасників та гостей заходу і прийняли рішення про його перенесення на 2 – 10 липня 2021 року.

29.04.2020
об 13:00