Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Амбасадором 50-го КМКФ «Молодість» став Алан Бадоєв

12.05.2021
об 14:41

Український режисер і кліпмейкер представить міжнародний конкурс короткометражних робіт на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість».

Після світової прем'єри на Каннському кінофестивалі у 2006-му році Алан Бадоєв дебютував на «Молодості» як режисер повнометражного кіно. Тоді відбувся перший в Україні показ його фільму «orANGELove». В 2021-му історія і символізм зійшлися: фестиваль «Молодість» святкує 50-річчя, а Алан Бадоєв, домігшись успіху далеко за межами країни, став його офіційним обличчям. Режисер презентує на «Молодості» програму міжнародного конкурсу короткого метра.

За словами Бадоєва, «Молодість» завжди надихала студентів і режисерів, бо це унікальна можливість показати свій фільм не лише українському глядачеві, а й більш широкому загалу.

«Кінофестиваль «Молодість» – великий тотем українського кіно і в цілому – зіткнення світового і українського кінематографа. Це традиції, які існують давно. «Молодість» – це кава, спілкування на різних мовах і спільнота людей, які мислять і бачать кадрами», – прокоментував режисер АЛАН БАДОЄВ.

Нагадаємо, 50-й КМКФ «Молодість» проходитиме з 29-го травня по 6 червня.

 

Джерело: Пресслужба КМКФ «Молодість»

Читайте також:

Новини

Добірка від KyivMusicFilm: Скоро в кінотеатрах фільми про Кардена та репера Зеда, а ще молодий Гаррісон Форд

Нині ще можна сходити в кінотеатри на сеанси стрічок від незалежного дистриб'ютора фільмів про музику та нову культуру, авторського кіно, а також спеціальних подій на великому екрані KyivMusicFilm. Серед кінотеатрального репертуару в певних великих екранів ще можна знайти вечірні покази фільмів «Неможливий проєкт: врятувати Polaroid», «Незворотність. Повна інверсія», «Вiдьмина служба доставки» та кінотеатральної вистави «Ромео та Джульєтта». На початку весни на глядачів чекає документальна стрічка про головного революціонера моди 1960-х, культова фантастика Рідлі Скотта та Різ Ахмед у майже автобіографічній стрічці «Звідки та родом?».

02.03.2021
об 17:45

Новини

КМКФ «Молодість» кожного року виглядатиме по-новому

Вчора, 18 березня, відбулася перша прес-конференція стосовно проведення 50-го ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість», який відбудеться з 29 травня по 6 червня 2021 року у гібридному форматі.

19.03.2021
об 12:11

Новини

50-й КМКФ «Молодість»: Грошова винагорода від Асоціації кіноіндустрії України

Партнером Міжнародного короткометражного конкурсу ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» вперше за всю історію події виступить Асоціація кіноіндустрії України (FIAU). Переможець, якого назве міжнародне журі заходу отримає від FIAU винагороду в розмірі 2000 доларів.

07.05.2021
об 15:09