Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Amazon і Netflix відновлять кіновиробництво

20.05.2020
об 16:26

Компанії Amazon і Netflix відновлюють кіновиробництво на території Франції. Як зазначає видання Variety, мова йде про серіали "Voltaire, Mixte" і "Arsene Lupin", у яких знімався популярний французький актор Омар Сі. Обидва проєкти були заморожені із середини березня 2020 року, коли в країні ввели карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу нового типу.

Зйомки будуть проходити на півдні Франції, а також на території Лувру, який відновить роботу на початку червня. Дія першого шоу відбуватиметься в 60-х роках минулого століття в чоловічій школі, куди вперше починають приймати дівчаток. Другий серіал являє собою сучасну версію пригод головного героя творів письменника Моріса Леблана.

Зауважимо, що уряд Франції затвердив створення компенсаційного фонду, заснованого Національною Радою з кіно (засновником якого є Національна Рада…….) у співпраці з регіональною владою та приватними партнерами, включаючи банки, кредитні установи та страховиків.

За словами міністра культури, фонд буде розпоряджатися сумою 50 мільйонів євро (приблизно 54 мільйони доларів), а в його юрисдикції виявляться  кіно- й телевізійні постановки, які були перервані або скасовані під час пандемії.

Джерело: Variety

Читайте також:

Amazon розглядає можливість придбати найбільшу мережу кінотеатрів
Новини

Amazon розглядає можливість придбати найбільшу мережу кінотеатрів

Цілком можливо, що найбільша мережа кінотеатрів, яка належить AMC Entertainment, буде придбана компанією Amazon. Про це повідомляє видання Variety з посиланням на власні джерела.

13.05.2020
об 15:38

Джефф Безос, засновник компанії Amazon, може стати першим у світі трильйонером
Новини

Джефф Безос, засновник компанії Amazon, може стати першим у світі трильйонером

І станеться це, за прогнозами аналітиків, уже за шість років. Останні п’ять років капітал підприємця зростав у середньому на 34 % за рік. Якщо темпи збережуться, то прогнози спеціалістів справдяться і Джефф Безос стане першим у світі трильйонером. І це незважаючи на втрату частини свого статку через розлучення.

18.05.2020
об 12:27