Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Alina Pash записала кавер пісні "Чекаю ночі", яка стала одним із саундтреків фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін»

15.01.2022
об 16:10

Співачка Alina Pash презентувала кавер-версію пісні легендарного українського музиканта Кузьми Скрябіна "Чекаю ночі". Композиція прикрасила екранізацію повісті "Я, "Побєда" і Берлін", зняту кінокомпанією Star Media за мотивами однойменної книги Андрія Кузьменка. Прем'єру фільму в кінотеатрах заплановано на 24 березня 2022 року.

«Пісні Скрябіна займають окрему поличку у моєму серці. Під ці саундтреки росла моя бунтарська душа, що не боялась висловлюватись як хоче і знала, що у правді сила. Дякую Кузьмі, що так підіймав дух - це безцінно. Над піснею працювали із барабанщиком, саундпродюсером Артемом Угодніковим, але вже колишнім учасником складу Alina Pash. Ця робота одна з останніх наших спільних. Маю у пісні світлу печаль минулого, відчуваю у ній себе і широко закриваю очі, роблю як хочу і не слухаю що мені пророчать», - розповіла Alina Pash.

Прослухати трек можна за посиланням.

Раніше, ми писали про те, що відомі українські виконавці записують кавери 16 композицій культового гурту “Скрябін” для фільму. У грудні минулого року деякі пісні вже були презентовано на музичних платформах, зокрема: "Старі фотографії" (MONATIK) й "Мовчати" (БЕZ ОБМЕЖЕНЬ).

Джерело: Star Media Film.

Читайте також:

Новини

Розпочались зйомки фільму за книгою Кузьми Скрябіна

У Львові почали знімати комедію «Я, «Побєда» і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна. Проєкт став одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав фінансову підтримку від держави у розмірі 27 млн. грн, що становить 75% загальної вартості виробництва.

06.07.2020
об 15:46