Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Акції Disney знаходиться у хиткому стані, незважаючи на високі заробітки

13.02.2021
об 14:35

Акції Disney, які досягли рекордних показників у квартальному звіті про прибутки в цей четвер, вже у п’ятницю знизилися на 2%, навіть при тому, що багато аналітиків все одно позитивно налаштовані щодо перспектив медіагіганта.

 

Результати фінансового першого кварталу компанії перевершили очікування аналітиків, незважаючи на вдар пандемії по тематичних парках, що коштував компанії 2,6 мільярди доларів та падіння середнього доходу від одного користувача за певний період на 28%. Історія зростання Disney+, який досяг 94,9 мільйони передплатників під кінець кварталу 2 січня, рухала акції місяцями, оскільки інвестори все частіше винагороджували основу компанії.

 

Акції Disney закрилися на рівні 187,56 доларів, що двічі перевищує їх середній обсяг торгів. Їх найвища точка досягла на початку тижня - 193,83 доларів.

 

 

Один з аналітиків Джон Ходулік з глобальної швейцарської фінансової компанії UBS минулого місяця підвищив акції для «купівлі». У повідомленні для своїх клієнтів у четвер ввечері він підтвердив свій позитивний рейтинг із цільовою ціною на 12 місяців у 200 доларів. Він зазначив прогрес у потоковій передачі, який, як він розраховує, продовжиться із запуском сервісної марки компанії у Латинській Америці та Європі пізніше цього року.

 

Бен Суїнберн з Morgan Stanley підтвердив такий рейтинг для купівлі акцій Disney з таким же цільовим показником у 200 доларів. А операційний дохід на 600 мільйонів доларів перевищував прогнозований, головним чином через менші витрати.

 

Ці позитивні оцінки є типовими. Лише одна фірма з Уолл-стріт, BMO Capital Markets, видала зниження рівня акцій Діснея за останні кілька місяців, незважаючи на величезну кількість жертв пандемії коронавірусу.

 

Однак кілька аналітиків не підтримують таких настроїв. Майкл Натансон з MoffettNathanson встановив «нейтральний» рейтинг акцій компанії. У примітці для клієнтів він знизив ціну на 12 місяців на основі звіту про прибутки. За його словами, компанія може розглядатися як така, що складається з трьох інших менших. Одна з них йде на спад, але все ще приносить прибуток лінійних мереж; інша має тематичні парки та операції з вмістом та тільки починає відновлюватися; а остання з них постійно збільшує кількість потокових абонентів.

 

Натансон зауважив, що Уолл-стріт дотримується «вкрай оптимістичної позиції» щодо потокового бізнесу Disney, однак результати доходу від користувачів перевершили його очікування. У той же час, за його словами, «доходи внутрішніх парків цього кварталу були значно кращими, ніж можна було думати, завдяки більшій відвідуваності та витратам на душу населення. Тому відновлення парків залишається лише питанням часу.

 

 

Тодд Юнгер з Bernstein Research відзначив «ефективність ринку», але він підвищив свою цінову ціль, головним чином тому, що він бачить менше ризику економічної рецесії. Проте не доцільно вважати, що Disney майже на тому ж рівні, що і Netflix, що стосується потокової передачі. Юнгер зазначив, що звичайно ж ринок перспективний, але навіть якщо хтось вважає, що Disney наздожене Netflix, все ще існують значні ризики, за які акціонерам потрібно буде компенсовувати збитки.

 

Дуг Кройц з компанії Cowen & Co. Виявив, що механіка бухгалтерського обліку трохи непрозора через зміни в структурі компанії. Нещодавно Disney створив два великих підрозділи своєї компанії. На думку Кройца, компанія може бути більш ретельною і чіткою у поєднанні нової структури з попередніми фінансовими досягненнями.

 

Аналітик також озвучив попереджувальну ноту щодо тематичних парків, незважаючи на позитивний прогноз генерального директора Боба Чапека, та заяву, що до 2022 року нікому, хто відвідує парки розваг Disney, не потрібно буде носити маску.

 

Кройц написав, що оскільки розповсюдження пандемії прискорилося протягом періоду відпусток очікується, що парки залишатимуться під сильним тиском принаймні протягом першої половини року. Поки вакцини зараз лише почали застосовуватись, ситуація залишається дуже нестабільною, оскільки нові варіанти вірусу демонструють певну стійкість до існуючих вакцин.

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

Disney підбила підсумки фінансового року

3 жовтня 2020 року добіг кінця фінансовий рік компанії Disney. Фахівці організації вже підбили підсумки та відзвітували. Згідно з підсумковою інформацією найбільший виробник контенту і лідер індустрії розваг втратив 2,8 млрд доларів.

14.11.2020
об 17:05

Новини

Disney запустить 20 серіалів від Marvel та «Зоряних війн» протягом наступних кількох років

Disney масово збільшить обсяг кількості серіалів від Marvel та Star Wars на своєму потоковому сервісі Disney +.

12.12.2020
об 17:07

Новини

Disney та Бен Аффлек готують фільм про магічні світи

Актор Бен Аффлек вперше спробує себе в якості постановника підліткового фентезі.

13.01.2021
об 13:39

Новини

Disney закриває студію, яка створила «Льодовиковий період»

Анімаційний підрозділ студії 20th Century, який працював над франшизою «Льодовиковий період», мультфільмом «Камуфляж і шпигунство» та мав у штаті 450 співробітників, Blue Sky Studios скоротять і розпустять у квітні.

10.02.2021
об 17:29