Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

Акторський склад у стрічці про життя Ніколаса Кейджа

26.08.2020
об 17:27

Стають відомі імена акторів, які разом з Ніколасом Кейджем зіграють у комедії «Нестерпна важкість  величного таланту». Стрічка є автобіографією самого Ніколаса Кейджа.

До зйомок у комедії «Нестерпна важкість величного таланту» приєднається Педро Паскаль. За сюжетом, головного героя запрошують на вечірку його фаната Хаві. За відвідини актор повинен отримати мільйон доларів. Однак, шанувальник виявився главою мексиканського наркокартелю, тож Кейджу залишається сподіватись лише на допомогу ЦРУ та свої акторські можливості. Адже в заручниках наркобарона опинився не тільки актор, а і його родина.

Режисером стрічки став Том Гормикен.

За попередніми планами зйомки картини мають розпочатися восени цього року. Прем’єра запланована на весну 2021-го.

 

Джерело: TheWrap

Читайте також:

Новини

Перші візії Одеського міжнародного кінофестивалю

У новому форматі завжди народжуються ідеї. Підготовка до першої за 10 років існування цілковитої онлайн-трансляції 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю спонукала організаторів запровадити нову програму «Візії».

19.08.2020
об 11:33

Новини

Скоро у кіно: На великі екрани виходить «Смерть на Нілі»

Подобаються фільми, що до фінального кадру тримають у напрузі? Тоді ця детиктивна історія, що з'явиться в українському прокаті 22 серпня, саме для вас. Еркюль Пуаро знову розплутуватиме низку вбивств у стрічці, знятій за книгою Аґати Крісті, «Смерть на Нілі».

20.08.2020
об 11:28

Новини

В українському прокаті верхівку кіночартрів посів трилер «Агент Єва»

В Україні період з 13 по 16 серпня виявився найбагатшим на прем’єри та найприбутковішим з часів поновлення роботи кінотеатрів після карантину. У порівнянні з минулим тижнем сумарна виручка виросла на 49%, склавши 7,39 млн гривень. Однак це всього лише 14% від касових зборів, які були у минулому році в аналогічний період.

20.08.2020
об 14:54