Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Акторський курс від Star Media School пройде у Дніпрі

24.08.2021
об 17:55

З 25 по 27 серпня у Дніпрі пройдуть практичні заняття навчального інтенсиву «Я – актор. Нові обличчя». Актриса Лариса Яценко, кастинг-директор Ірма Царьова і режисер Роман Бровко розкажуть, як ефективно проходити кастинги, працювати перед камерою, комунікувати з режисером та розкрити свій акторський потенціал.

 

Безкоштовний проєкт «Я – актор. Нові обличчя» організований Star Media School за підтримки Українського культурного фонду. Його мета – розвиток вітчизняної кіноіндустрії, пошук талантів у різних куточках країни, а також навчання майбутніх кадрів, які працюватимуть у кіновиробництві. 

Перший блок проєкту проходив в онлайн-режимі і включав в себе 11 теоретичних лекцій. 

Під час другого блоку, в офлайн форматі, слухачі матимуть змогу опрацювати отримані під час навчання знання на практиці. Найкращих студентів, які візьмуть участь у практичних заняттях, відібрали на підставі відео-візитівок претендентів. Лектори приїдуть безпосередньо до Дніпра, де протягом трьох днів ділитимуться своїми знаннями та досвідом.

10 занять та фотосесія проходитимуть у Gogol Hub (вул. Гоголя, 26) за таким розкладом:

  • 25 серпня з 15:00 до 20:30
  • 26 серпня з 10:00 до 20:00
  • 27 серпня з 10:00 до 20:00

Організатори зазначають, що учасники, яких відібрано до резерву займаються з основною групою.

Викладачі курсу – Лариса Яценко, кастинг-директор Ірма Царьова і режисер Роман Бровко. Маючи десятки ролей в кіно і сотні в театрі, Яценко поділиться своїм акторським досвідом, методиками роботи в кадрі і відкриє секрети успішної побудови акторської кар'єри. Член Української Кіноакадемії, Ірма Царьова, розповість, як за підсумками кастингу почути заповітне запрошення на роль. А Роман Бровко, фільмографія якого налічує десятки фільмів, розповість, як досягти найвищого результату на знімальному майданчику.

Портфоліо всіх, хто подав заявку на курс, потрапляють в акторську базу кінокомпанії Star Media.

Подробиці проєкту «Я – актор. Нові обличчя» та детальна програма занять – на сайті.

Читайте також:

Новини

Star Media та Apple Tree опублікували шорт-лист пітчингу ідей для онлайн-платформ

Навесні кіновиробники оголосили про конкурс ідей проєктів для онлайн-платформ. Згодом один з таких сервісів заснували Star Media разом з Apple Tree. Нещодавно на цьому ресурсі з’явився шорт-лист претендентів на перемогу у пітчингу ідей.

02.07.2020
об 18:22

Новини

Боротьба з піратством: Star Media виводить на ринок технологічну компанію ContentScan

Star Media антипіратською діяльністю займається з 2014 року. Наразі компанія є учасником спеціальної програми Google зі співробітництва з правовласниками, підписантом антипіратського меморандуму, а також учасником програми сертифікації YouTube. Отриманий за 6 років досвід організація вклала в створення унікального сервісу ContentScan. Він збільшить ефективність захисту контента до 100%.

24.12.2020
об 12:24

Новини

Star Media – 2020: Нові виклики та перемоги

Одна з найбільших кінокомпаній Східної Європи підбиває підсумки 2020 року. Star Media розповіла про співпрацю з Netflix, рейтинги найкращих серіалів, зростання монетизації контенту на ютубі, перемоги на пітчингах, вплив карантину та плани на 2021 рік.

15.01.2021
об 12:45

Новини

Інтелектуальна власність: Star Media є офіційним членом FRAPA

Кінокомпанія Star Media днями стала офіційним членом Міжнародної асоціації із захисту контенту FRAPA, адже захист інтелектуальної власності є одним із пріоритетних напрямків діяльності організації.

14.07.2021
об 18:32

Новини

Подробиці сюжету нового серіалу «Не зрікаються кохаючи» від Star Media

Чим вдаліше складається кар'єра Мілени – головної героїні серіалу «Не зрікаються кохаючи», який знімає кінокомпанія Star Media, тим з більшим гуркотом котяться в прірву її шлюб і стосунки з донькою.

20.07.2021
об 13:05

Новини

Star Media School вирушає містами України в пошуках нових обличь

У серпні в кожного охочого є можливість пройти інтенсив «Я - актор кіно. Нові обличчя!», який проходитиме в чотирьох містах України. Отже, якщо ви колись мріяли познайомитися з акторською професією, кастинг-директора або режисера, цей проєкт створювався саме для вас, а також для діючих акторів і студентів профільних навчальних закладів.

31.07.2021
об 10:09