Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Акторська профспілка заборонила зіркам зніматися у фільмі Майкла Бея «Співоча пташка»

06.07.2020
об 16:17

Актори-члени Гільдії кіноакторів США не зможуть брати участь у зйомках фільму під назвою «Співоча пташка», який продюсує Майкл Бей. За відомостями видання Variety, студія On A Lark Productions LLC, яка планувала знімати картину, не уклала угоду з акторською профспілкою, і саме це стало причиною заборони.

«Співоча пташка» мав стати першим фільмом, створеним у Лос-Анджелесі з моменту початку пандемії коронавірусу. Щоб убезпечити знімальну групу, продюсери обіцяли застосувати інноваційні методи зйомки. Нова схема роботи була представлена Гільдії кіноакторів і нібито отримала її схвалення.

Деталі сюжету поки тримаються в секреті. Відомо лише, що мова піде про наслідки пандемії, коли влада знову вводить карантин, причому набагато жорсткіший, ніж на першому етапі, мотивуючи це тим, що вірус мутував.

Вартість створення фільму не уточнювалася, але передбачається, що виробничий бюджет виявиться вельми скромним через відсутність дорогих декорацій і масштабних натурних зйомок.

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Черепашки-ніндзя знову з’являться на екрані

Дитячі супер герої черепашки-ніндзя незабаром знову з’являться на екрані. Проте стануть героями не мультфільму, а повнометражного анімаційного фільму.

02.07.2020
об 19:19

Новини

Американці одними з перших побачать український трилер Let it Snow

Днями стало відомо, що американський дистриб’ютор Lionsgate, який вважається одним з найбільших у світі, придбав права на український трилер Let it Snow режисера Станіслава Капралова.

04.07.2020
об 16:07