Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Актори фільму «Стоп – Земля» Катерини Горностай розповіли про свою першу закоханість

17.12.2021
об 13:39

Метелики в животі, хвилювання, страх, безперервні думки про людину — лише маленька частина ознак закоханості. Впоратися зі своїми переживаннями, особливо коли це перші почуття, може не кожен. Головна героїня кінострічки Маша переживає раніше незнайомі їй почуття та розмірковує, чи варто в них зізнатися. А що в аналогічній ситуації робили актори фільму?

 

Саша Іванов приніс пряник

«Закоханість переживаю щоразу, як вперше (сміється). Здається, я приніс дівчинці пряник, бо був доволі малий. Думаю, що мій персонаж — Саша Ганський — вважає закоханість більш небезпечною, ніж вона є насправді, але можу його зрозуміти», — зазначив актор.

 

Маша Федорченко робила перший крок

«Моя перша закоханість була страшною (в сенсі інтенсивності переживання). Але дуже швидко зрозуміла те, що перегукується з гаслом нашого фільму — поки не зроблю реального кроку назустріч, я не дізнаюся, чи це навзаєм. А це ж перше, що турбує глибоко закохану людину — чи є відповідь. Хоч з віком розумієш, що то не єдине важливе і зовсім не головне» - зазначила виконавиця ролі Маші Черних.

 

Яна Ісаєнко накручувала себе

«Моя перша справжня закоханість виявилася дуже стресовою, бо все відчувала вперше. Перший поцілунок, перші стосунки, перший секс. Мені справді було лячно, я максимально морозилася від перших кроків, адже вони для мене здавалися суперважливими. «Навіщо їх робити, якщо не впевнена на 101%», — думала я. Багато накручувала себе. Наразі розумію, що це трохи хворобливе ставлення до почуттів, стосунків і майбутнього. Думаю, що ми не сходимось у цьому з моєю героїнею» - говорить акторка, яка зіграла Яну Братійчук.

 

Фільм «Стоп-Земля» виходить на великі екрани з 20 січня 2022 року.

Джерело: Новий канал

Читайте також:

Новини

«Стоп-Земля» відкриє фестиваль Дні українського кіно у Фінляндії

Фестиваль «Дні українського кіно у Фінляндії проходитиме у місті Гельсінкі з 12 до 14 листопада. Культурний захід організували Ukrainalaisen elokuvan päivät/ Ukrainian film days, Товариством Українців у Фінляндії, ГО «Незалежні культурні ініціативи» за підтримки Держкіно України, Посольством України у Фінляндській Республіці та Arts Promotion Center Finland.

04.11.2021
об 15:39

Новини

Фільм-призер Берлінале «Стоп-Земля» Катерини Горностай вийде в прокат у січні

Фільм-володар «Кришталевого ведмедя» Берлінале української режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля» – чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться в звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти із зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

25.11.2021
об 12:06

Новини

Завершилися зйомки новорічного фільму «Дільничний з ДВРЗ»

Днями ICTV завершив знімати новорічний фільм із героями серіалу «Дільничний з ДВРЗ» про пригоди поліцейських віддаленого столичного району. У новорічній історії дільничні Сергій Бондар і Петро Дзюба знову працюватимуть разом, проте цього разу залишать свій звичний округ і візьмуться за розплутування масштабної афери у столичному торговельному центрі. Героям доведеться не тільки врятувати ТРЦ Грача від банди грабіжників, а й допомогти повернути магію Нового року.

17.12.2021
об 10:52