Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Актор Чедвік Боузман може опинитися серед номінантів на премію «Оскар»

27.10.2020
об 13:04

Для Кіноакадемії вдруге за всю її історію трапляється такий випадок, що номінанта висувають посмертно, а для актора – це перша та єдина номінація на «Оскар». Так, Чедвік Боузман може стати виконавцем «найкращої чоловічої ролі» посмертно за роботу в фільмі «Ма Рейні: Мати блюзу».

Зірку «Чорної пантери» актора Чедвіка Боузмана, який помер в цьому році від раку, планують висунути на здобуття премії «Оскар» у номінації «найкраща чоловіча роль». Зробити це планує сервіс Netflix за його роль у стрічці «Ма Рейні: Мати блюзу». Для актора, на жаль це буде перша та єдина номінація. Дія стрічки «Ма Рейні: Мати блюзу» відбувається у 1920-х роках. Це історія протистояння відомої блюзової співачки Ма Рейні та її трубача Ліві, роль якого і виконав Боузман. Стрічка повинна з’явитись у прокаті в грудні.

Також актора посмертно хочуть номінувати ще на одну нагороду роль другого плану у стрічці «П’ятеро однієї крові», виробництвом якої також займався популярний стримінговий сервіс, а в якості режисера виступив Спайк Лі.

Для Кіноакадемії це другий випадок, коли серед номінантів є ті, хто пішов з життя. Перший раз це сталось у 1995 році, коли посмертно номінували актора Массімо Троізі, що зіграв у драмі «Поштар». Зазначимо, у 2021 році церемонія «Оскар» відбудеться у квітні. Адже організатори премії вимушені були перенести захід через пандемію Covid-19.

 

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

Незабаром стартує новий сезон серіалу «Мандалорець»

Пригоди Малюка Йоди та його рятівника Діна Джаріна продовжуються. У фільмі він заміняє мудрецю батька.

21.10.2020
об 16:48

Новини

Кіношедеври в цифрах і фактах: «Рембо: Перша кров»

22 жовтня 1982 року на екрани США вийшов фільм «Перша кров», який мав величезний успіх у глядацької аудиторії й залишається одним із найкращих фільмів у жанрі бойовика. Головний герой стрічки Джон Рембо став частиною сучасної попкультури та своєрідним еталоном героя бойовика. Сам Сталлоне, оцінюючи свою роботу в цій кінокартині, зізнався: «Думаю, що «Перша кров» – найкращий фільм, у якому я знімався».

22.10.2020
об 18:14

Новини

КіноКалендар: 7 фактів про фільм «Чудова сімка»

23 жовтня 1960 року відбулася прем'єра фільму «Чудова сімка», головні ролі в якому виконали відомі актори Юл Бріннер, Стів Макквін, Горст Бухгольц, Чарлз Бронсон, Джеймс Коберн, Роберт Вон, Елай Воллак та Бред Декстер. У день 60-річчя цього легендарного вестерну ми вирішили згадати найцікавіші факти, пов'язані з його фільмуванням.

23.10.2020
об 12:12

Новини

Режисерки можуть змінити історію на наступній церемонії «Оскар»

Режисерське крісло хитається з боку в бік, все частіше йому доводиться тримати не тільки тіло, а й дівочі мрії про кар'єру в кіно. Як часто про свої режисерські амбіції заявляють кольорові жінки, на скількох таких не надто стійких стільцях вони опинилися за останні декілька років та як багато фільмів їм вдалося зняти у якості дебюту?

24.10.2020
об 13:49