Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Афера Олівера Твіста» – сучасний погляд на класичний роман

29.01.2021
об 13:17

18 лютого в український прокат виходить пригодницький екшн Мартіна Овена «Афера Олівера Твіста».

Головні ролі в фільмі, що є модерним поглядом на класичний роман Чарльза Діккенса «Олівер Твіст», виконують Рафф Лоу, Майкл Кейн, Ліна Гіді та Ноель Кларк. За сюжетом юний і талановитий художник, який живе в Лондоні, випадково потрапляє в банду, що готує зухвалу крадіжку безцінної картини. Як розгортатиметься знайома історія на сучасний лад, глядачі зможуть дізнатися наприкінці зими.

 

Джерело: Kinomania

 

Читайте також:

Новини

Життя після шоу: Чим займаються учасниці «Супер Топ-моделі по-українськи»?

Кожна модель знає, що окрім демонстрації себе, одягу та презентації брендів, треба ще й знайти заняття до душі. Адже моделінг доволі жорстокий бізнес і дівчата в цій галузі не надто часто затримуються. Ось і випускниці реаліті «Нового каналу» продовжують шукати себе у різних сферах.

19.01.2021
об 15:40

Новини

Історичний детектив «Таємниці великих українців» скоро транслюватимуть по ТБ

8 серій про життя видатних українців, які вплинули не тільки на розвиток нашої країни, а й найбільших європейських держав незабаром транслюватимуть на телеканалі «1+1». Ініціатором, що і реалізував ідею історичного детектива «Таємниці великих українців» став Акім Галімов, який є автором таких історичних проєктів як «Україна. Повернення своєї історії», «Скарби Нації», «Таємний код віри».

21.01.2021
об 12:15

Новини

Психолог реаліті «Від пацанки до панянки» розповіла про користь обіймів

21 січня – найтепліший та найприємніший день, адже сьогодні Міжнародний день обіймів. Якщо ви все ще невпевнені у традиціях свята й не поспішаєте обійматися, психолог реаліті-шоу «Від пацанки до панянки» Наталія Борисова розповіла про важливість цього приємного процесу.

21.01.2021
об 14:33

Новини

Восени на «Новому каналі» вийде проєкт «Пекельна кухня»

Наразі для участі в телешоу шукають кухарів, які готові проходити кола кухонного пекла. Тим часом творці програми розповідають про шефа, який влаштовуватиме учасникам кулінарні випробування.

27.01.2021
об 15:44