Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

30.06.2020
об 11:15
Адаптуватись до життя: На конкурсі Держкіно презентували тизер короткометражного фільму «Поламані»

Війна назавжди залишає відбиток у житті тих, хто приймав безпосередню участь у бойових діях – це центральний посил майбутнього короткометражного проєкту «Поламані». Його нещодавно представили на 13-му пітчингу Державного агентства України з питань кіно. 

Сюжет сценарію «Поламаних» тісно пов’язаний з проблемами, які актуальні для значної частини нашого суспільства. Мова йде про посттравматичний синдромом, що виник внаслідок війни, яка триває на Донбасі вже понад 6 років. Співіснування в одному соціумі людей з такими полярними поглядами створює той конфліктний фон.

«Ідея проєкту прийшла нам зі сценаристкою в маршрутці Івано-Франківськ – Ворохта, коли ми почули розмову двох пасажирів, які стали прототипами  головних героїв» - розповідає автор ідеї Юрій Дунай.

«Працюючи над темою посттравматичного синдрому в кіно ми зможемо поширити цю проблему в маси. Чим ширший буде такий дискурс, тим ефективніше суспільство зможе допомагати та розуміти людей, що страждають від ПТСР. Ми хочемо відзняти просту, не нарочиту історію» – прокоментував режисер Валерій Гриценко.

«Для мене важливим було зробити головним героєм жінку, що пройшла жахи війни та повернулася до цивільного життя. Впродовж всього сюжету вона намагається знайти у собі втрачену жіночність, відшукуючи грань між колишнім і теперішнім «я» – говорить сценаристка Соломія Томащук.

«Я одразу ж підтримала проєкт, коли прочитала синопсис. Адже про адаптацію військових, що повертаються з фронту, до мирного життя, говорять досить мало. Крім того, я давно працюю з авторами ідеї Соломією та Юрієм, зараз готуємось до зйомок дебютного повного метру Соломії «Поміж нами». Тож плануємо співпрацювати й далі», – поділилася продюсерка Поліна Герман.

Творча група та продюсери фільму планують розгорнути широку медійну кампанію навколо проєкту, аби привернути увагу до цього питання. Окрім міжнародних та національних кінофестивалів, стрічку планують показувати безкоштовно у кіноклубах, хабах (наприклад, Veteran Hub у Києві), районних та обласних центрах. Навколо показів планується створювати дискусії із залученням психологів та військових.
Окрему увагу приділять показам стрічки у зоні бойових дій на Донбасі у військових підрозділах та просвітницькій діяльності серед військових.

Виробництво планує здійснювати Up Ua Studio.

Джерело: прес-служба Up Ua Studio

POLAMANI_teaser from Solomiya Tomaschuk on Vimeo.

 

Читайте також:

Новини

Колекція нагород: Фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» отримав ще одну відзнаку

Поки режисерка Ірина Цілик презентувала свій новий проєкт «Я і Фелікс» на пітчингу у другому турі 13-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно, її фільм «Земля блакитна, ніби апельсин» отримав відзнаку на фестивалі у Чорногорії.

25.06.2020
об 10:49

Новини

Universal зніме нову версію «Смерча»

Кіностудія Universal зніме нову версію популярного фантастичного фільму «Смерч», що вийшов у 1996 році.

26.06.2020
об 16:36

Новини

Вийшов тизер четвертого сезону «Розповіді служниці»

В наступному році серіал «Розповідь служниці» повернеться на екрани, щоб чекати було цікавіше творці проєкту виклали у мережу тизер. Примітно, що на відео можна побачити ключові кадри з попереднього сезону.

27.06.2020
об 12:25

Новини

Незабаром з'явиться нова багатосерійна екранізація «Привиду опери»

Французька компанія Gaumont працює над адаптацією оригінального роману Гастона Леру «Привид опери». Відомо, що це буде міні-серіал з шести серій. Над сценарієм зараз працює Ентоні Горовіц. Коли розпочнеться знімальний процес, хто буде в головних ролях – наразі невідомо. Ймовірно прем'єра серіалу відбудеться на платформі Netflix.

28.06.2020
об 13:24