Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

26.06.2020
об 10:45

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

25 червня під час позачергового засідання Уряду Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що кінозали відкриються, але з певними обмеженнями.

«Запровадити заборону роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня – дозволити їх роботу з наповненістю не більше 50 % та за умови дотримання інших чітких вимог», - наголосив Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, в умовах адаптивного карантину Уряд надав чіткі рекомендації і критерії, за яких місцева влада може посилювати чи пом’якшувати карантинні обмеження на своїй території.

Джерело: kmu.gov.ua

Читайте також:

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину
Новини

Українські кінотеатри: що побачимо після карантину

Стратегія взаємодії з клієнтами тою чи іншою мірою властива кіномережам. В Україні компанія «Планета кіно» провела опитування серед своєї аудиторії, щоб виявити їхні настрої та зрозуміти, до яких заходів безпеки варто приготуватися поки немає офіційного протоколу, за яким працюватимуть кінотеатри.

09.06.2020
об 17:16

Новини

Олександр Ткаченко пропонує МОЗ дозволити відкрити кінотеатри в липні

Протягом останніх тижнів власники кінотеатрів мали надію, що отримають офіційний дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, які закрилися у зв'язку з пандемією. І нарешті представники профільних міністерств почали обговорення. Наприклад, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує почати відновлювати роботу кінотеатрів з 2 липня.

12.06.2020
об 11:33

Аналітика

Найбільша кіномережа США і світу AMC відновить роботу з 15 липня

Після трьох місяців простою про свої плани щодо відновлення роботи оголосила найбільша кіномережа США і світу АМС. Передбачається, що 450 кінотеатрів відкриються до 15 липня, а решта 150 до прем'єрам блокбастерів «Мулан» (24 липня) і «Тенет» (31 липня). Раніше про подібну стратегію оголосили дві інші провідні американські кіномережі Regal і Cinemark.

25.06.2020
об 15:35