Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Ада Роговцева розповіла про свою роль в серіалі «Перші ластівки. Zалежні»

05.11.2020
об 13:24

Нещодавно легендарна актриса розповіла про свою роль та поділилась емоціями від роботи над серіалом.

У грудні на «Новому каналі» стартує другий сезон серіалу про проблеми підлітків «Перші ластівки. Zалежні». Нині ж творці серіалу розкривають імена виконавців титульних ролей. До акторського складу увійшли як молоді актори, так і визнані професіонали, серед яких є легенда українського кіно Ада Роговцева.

У «Перших ластівках. Zалежні» вона зіграла Надію Іванівну – бабусю одного з головних героїв, Вані. Вона займалася вихованням свого онука, поки не опинилася в пансіонаті для людей похилого віку.

«Хоча моя роль у «Перших ластівках. Zалежні» не головна, вона дуже важлива. Адже на ній зав'язані сюжетні лінії, завдяки яким режисери звертають увагу на таку тему, як виховання дітей, участь у цьому процесі бабусь. Це мене й зацікавило», – розповіла АДА РОГОВЦЕВА.

Актрисі дуже припала до душі атмосфера, яка панувала на майданчику під час зйомок.

«У команді «Перших ластівок» практично всі одне одного вже знають і люблять. Робота тут злагоджена. Я дуже ціную, коли люди все розуміють з півслова, з напівруху. Тут це відчувається», - зазначила АДА РОГОВЦЕВА.

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Інтерв'ю

«Влипла»: іронічна стрічка про залежність від смартфонів

Дебютна короткометражна стрічка режисера Сергія Зленка «Влипла» уже розпочала свій фестивальний шлях і майже відразу здобула першу нагороду – приз глядацьких симпатій кінофестивалю «Відкрита ніч». Окрім нового для себе режисерського напрямку діяльності, Сергій також є директором київських кінотеатрів «Boomer», членом Української кіноакадемії, Європейської кіноакадемії та членом Ради з державної підтримки кінематографії. За словами Зленка, він відчував, що режисерські знання стануть корисні, тож вступив до Ukrainian Film School.

13.09.2019
об 18:17

Новини

Українські незалежні новини святкують ювілей

Сьогодні, 4 вересня, інформаційно-аналітична програма «Вікна-новини», що нині виходить на каналі СТБ святкує ювілей – 25 років з дня виходу в ефір. У 1995 році це була перша в Україні незалежна інформаційна програма. Тільки через два роки мовлення на базі «Вікон» створили телеканал.

04.09.2020
об 18:25

Новини

Рой Андерссон: «Жартувати про елементи повсякденності, на табуйовані теми – це цікаво»

Шведський режисер Рой Андерссон розповів про своє становлення, чому обрав кар’єру в кіногалузі, а не живописі, торкнувся теми віри й забобонів, а також про відчуття суму через отримання нагород і не тільки.

28.10.2020
об 16:11

Новини

Аґнєшка Голланд: «Я щаслива, коли стрічки торкаються серця глядача»

Стрічка «Шарлатан» - нова робота відомої польської режисерки Аґнешки Голланд. Картина стала фільмом-закриттям 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю. В рамках заходу режисерка провела майстер-клас, під час якого розповіла про свою роботу, чому її так цікавить тема диктаторів і тоталітаризму та як критики відносяться до жінок, які створюють фільми.

04.11.2020
об 17:36