Трейлери та відео

Тиждень до старту: Анімація «Віктор_Робот» виходить на великі екрани
127 хвилин задоволення: В червні в кінотеатрах йтиме добірка «Оскар Шортс – 2021»

Новини

Новини

У вересні на Поділлі проходитиме кінофестиваль

Нещодавно у Хмельницькій області створили кінокомісію, яка днями анонсувала готовність провести кінофестиваль, а також провела ознайомчий кінотур регіоном для представників української кіноіндустрії.

22.06.2021
об 14:35

Новини

Скоро в кіно: Спіноф франшизи G.I.Joe в екшні «Очі змії»

Він завжди у чорному і ніколи не знімає свою маску. Історія походження загадкового і смертоносного ніндзя у бойовику «Очі Змії: Початок G.I. Joe».

22.06.2021
об 10:35

Статті

У Києві відбувся Фестиваль дитячого кіно

Мрія кожного з нас може стати реальністю. Як швидко вона здійсниться залежить від того, скільки зусиль докладати на шляху до справдження чогось такого недосяжного сьогодні й зовсім реального завтра. Звісно, багато також залежить від підтримки оточуючих. Дітям, чиї короткометражні фільми показали на великому екрані, стало сили бажання перетворити на можливість і в середу вони разом із батьками дивилися на свої перші стрічки.

21.06.2021
об 15:46

Новини

Структура історії та актуальність сюжету на вебінарах від PITCH UA

Відкривайте органайзери, аби запланувати два вечори корисної інформації. PITCH UA запрошує на нові майстер-класи, реєстрація на які вже відкрита.

21.06.2021
об 11:37

Інтерв'ю

CEO MULTIPLEX Роман Романчук: «Ми не виживаємо, а будуємо»

Уже понад рік кінотеатральну сферу штормить: карантинні обмеження, відсутність пільгового кредитування та спеціальних держпрограм підтримки, тотальний спад активності глядачів. Перелік кризових рифів, з якими зіштовхнувся флот вітчизняних кінотеатрів, можна перелічувати й далі. Та незважаючи на всі ці небувалі негаразди, мережа MULTIPLEX продовжує відкривати нові кінозали. У червні в ній буде вже 151 екран у 28 кінотеатрах. Окрім того, компанія активно розвиває цифрові сервіси, створює високохудожній дизайн нових кінотеатрів, потроює кількість екранів у окремих залах та ініціює гарячі брейншторми у високих кабінетах на тему: «Як вивести галузь із кризи».

20.06.2021
об 17:32

Новини

Amazon випустить комедійний бойовик з Кейт Бекінсейл у головній ролі

Компанія Amazon Studios випустить екшн-комедію з Кейт Бекінсейл у головній ролі. Стрічка має назву «Поштовх» / «Jolt», яку зняла режисерка комедійної мелодрами «Без істерики!» Тані Векслер.

20.06.2021
об 15:51

Новини

Актор «Чорної вдови» Девід Гарбор дражнить фанатів розповідями про свого героя Червоного вартового

У майбутньому довгоочікуваному фільмі Marvel «Чорна вдова» глядачі зможуть побачити не лише вже давно знайому Наташу Романову, але й Олексія Шостакова, якого грає американський актор Девід Гарбор. У період розквіту його герой Олексій був радянською версією Капітана Америки, про що йдеться у майбутньому фільмі.

20.06.2021
об 13:22

Новини

ДУБЛЬ#1 про виробництво телесеріалів та кастинг-індустрію

На наступному тижні впродовж двох днів відбуватиметься аудіовізуальний форум «Дубль#1». Організатори заходу, який також сприятиме нетворкінгу умовно розділили теми виступів на два великі блоки. 24 червня спікери говоритимуть про телесеріали та кастинг-індустрію, а 25-го числа про виробництво кіно та комерційних відео. Отже, пропонуємо пильніше придивитися до запропонованих у четвер тем.

19.06.2021
об 17:57