Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів проведуть у змішаному форматі

19.07.2020
об 14:27

Цьогорічний Kyiv International Short Film Festival пройде у змішаному форматі. Заради безпеки глядачів частина заходів відбудеться онлайн, а частина – оффлайн з дотриманням усіх правил карантину. Так, наповнення зали складатиме максимум 25% від його загальної місткості, а між сеансами влаштовуватимуть великі перерви, аби уникнути скупчення людей у холі.

 

Проходитиме Kyiv International Short Film Festival з 5 по 9 серпня і його лейтмотивом стала тема Less is more. На заході обговорюватимуть тези екологічних загроз, перевиробництва, глобального споживання та джентрифікації, а також торкнуться питань ізоляції та суму за кінотеатрами.

Оффлайн частина проходитиме у кінотеатрі «Київська Русь», де глядачам представлять програму міжнародного та українського конкурсів. Також учасникам KISFF покажуть ретроспективу канадського аніматора Теодора Ушева, роботи  Дельфін Жаннаре, програми Анімаційне божевілля, Midnight Sexy Shorts, Out & Proud. «Less is more: Жодних зв'язків». Загалом, планують влаштувати 12 показів.

В онлайні фестиваль представлять чотирма програмами: «Квір-анімацією» та Fem Riot, присвячену проблемам екології «Less is more: Здичавіле майбутнє» й «Less is more: Те, що має значення», в якій розкриваються теми емоційної близькості та людяності.

Всі охочі можуть безкоштовно «відвідати» онлайн частину заходу. Потрібна лише попередня реєстрація. Стрімінгові трансляції будуть проходити на сайті кінофестивалю.

 

Джерело: пресслужба KISFF