Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

7 фільмів, які запам’ятаються раз і назавжди

08.09.2020
об 18:41

Днями користувачі сайту Reddit пройшли опитування та поділились думками стосовно фільмів, які їм запам’яталися на все життя. Однак автори анкетування хотіли дізнатися саме про ті стрічки, які б респонденти не стали переглядати вдруге. За цим опитуванням склали рейтинг із семи фільмів, які варті перегляду, але всього один раз.

 

«Зелена миля» - стрічка знята за однойменною книгою Стівена Кінга. «Зелена миля» - це блок смертників у одній з американських в’язниць. Одного разу туди привозять Джона Коффі – величезного афроамериканця якого звинувачують у вбивстві двох маленьких дівчат. Головний герой Пол згодом дізнається правду, але не в змозі нічого вдіяти веде Джона на електричний стілець… Цікавий, гарно знятий та зіграний, але психологічно важкий фільм про життя, смерть та упереджене ставлення людей.

 

«Лабіринт Фавна» - дія стрічки відбувається в Іспанії у 1944 році. Головна героїня Офелія товаришує з загадковою істотою фавном. Історія обертається навколо зарослого лабіринту. Реальний світ переплітається з фантазійним.

 

«Вічне сяйво чистого розуму» - герої фільму колись кохали один одного, а тепер прагнуть позбутися цих спогадів, адже вони роблять їм боляче. Та сила наукового прогресу виявляється не такою потужною, як справжні почуття та кохання.

 

«Хлопчик у смугастій піжамі» - батько маленького Бруно – комендант концентраційного табору. Їх будинок знаходиться поруч з місцем роботи батька. Бруно знайомиться зі Шмулем – маленьким єврейським хлопчиком, вся родина якого і він сам знаходяться в таборі. Стіни між будинком Бруно та місцем роботи його батька практично не існує і одного разу син коменданта перелазить паркан, перевдягається в смугастий одяг, який дає йому Шмуль і вони разом починають шукати батька останнього на території табору….

 

«Ірландець» переповідає історію діяча профспілок та мафіозі на прізвисько «Ірландець», він вбив понад 25 осіб. Сюжет стрічки закручений, акторський склад – зірковий, але хронометраж фільму складає чотири години, тож у рейтингу стрічка опинилась через те, що не кожен зможе додивитись її до кінця.

 

«Марлі і я» - розповідає про життя лабрадора та його хазяїна. Подружня пара перед тим, як завести дитини спочатку беруть додому цуцика і це виявляється найнеслухняніша собака на всьому світі.

 

«Паразити» - фільм, що розповідає про родину бідняків, яка влаштовується на роботу до еліти корейського суспільства. Заради грошей вони ладні піти на будь-що, адже конкуренція за місце роботи у цій родині дуже висока. Багатство і бідність тут перетинаються та міняються місцями… Стрічка – лауреат минулорічної премії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм року».

 

Джерело: Reddit

Читайте також:

Статті

КіноКалендарь: «Тіні забутих предків» - кіношедевр світового масштабу

4 вересня 1965 року відбулася прем'єра фільму Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Режисер стрічки, застосовуючи новаторські методи художнього відображення, зумів органічно поєднати в одній картині драматичний і навіть трагічний сюжет з національним колоритом. Фільм мав неймовірний успіх у всьому світі, зібравши рекордну кількість кінонагород. На честь 55-річного ювілею легендарного фільму ми зібрали найцікавіші факти про нього.

04.09.2020
об 15:51

Статті

КіноКалендар: «Рокко та його брати» Лукіно Вісконті

6 вересня 1960 року на кінофестивалі у Венеції відбулася прем'єра фільму режисера Лукіно Вісконті «Рокко та його брати». Стрічку прийняли із захопленням і фахівці, і глядачі. Вісконті став справжнім героєм фестивалю, де отримав Приз міжнародної асоціації кінокритиків (ФІПРЕССІ), спеціальну премію та номінацію на «Золотого лева». Зараз, через 60 років, фільм «Рокко та його брати» є визнаним кіношедевром епохи неореалізму й однією з найкращих робіт у фільмографії Вісконті. Традиційна десятка зібраних нами фактів допоможе вам більше дізнатися про цю видатну кінокартину.

06.09.2020
об 12:49

Новини

VGL Cinema рекомендує: Кращі фільми про підприємців

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Редакція сайту VGL Cinema пропонує подивитися найцікавіші, на наш погляд, картини про бізнес та підприємництво. Можливо, вони надихнуть вас на те, щоб зайнятися тією справою, про яку ви давно мріяли. Бажаємо успіху та приємного перегляду!

06.09.2020
об 15:07