Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

50-й КМКФ «Молодість»: Грошова винагорода від Асоціації кіноіндустрії України

07.05.2021
об 15:09

Партнером Міжнародного короткометражного конкурсу ювілейного Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» вперше за всю історію події виступить Асоціація кіноіндустрії України (FIAU). Переможець, якого назве міжнародне журі заходу отримає від FIAU винагороду в розмірі 2000 доларів.

У попередні роки Асоціація кіноіндустрії України співпрацювала з КМКФ «Молодість» під час організації українського національного стенда на кіноринку в Каннах, проведення освітніх програм у межах фестивалю та партнерських заходах на кшталт «Перший форум «Продакшн в Україні».

 

«Ми обговорювали пропозицію нашої колеги та торішньої переможниці фестивалю Анастасії Буковської із членами Асоціації та вирішили, що підтримуємо конкурс.  Ми раді бути частиною підтримки, саме молодих авторів, що пробують себе в короткій формі, чим дотримуємось місії Асоціації у сприянні молодим талантам. Це близько для Асоціації по всьому спектру наших освітніх програм і міжнародної репрезентації індустрії в світі.  Сподіваюся, що це стане щорічним ритуалом», – наголосив голова Асоціації кіноіндустрії України ДМИТРО СУХАНОВ.

 

Також компанія Radioaktive Film, яка є членкинею Асоціації кіноіндустрії України, виступила продакшн-партнером кінофестивалю. Вона разом із Fedoriv Agency займалася виготовленням рекламних ролики для заходу, що відбуватиметься впродовж дев’яти днів.

 

«Скільки пам’ятаю себе, стільки ж пам’ятаю «Молодість». Колись ми прогулювали пари заради цього чудового фестивалю, коли він відбувався восени. Радію, що зараз він «переїхав» у весну та літо. Ми вклали всю душу, і сподіваємося, що промо буде цікавим і зрозумілим», – розповіла продюсерка та co-owner продакшну ЄВГЕНІЯ ЯЦУТА.

 

Режисеркою рекламних роликів виступила Анна Бурячкова. Представники Асоціації кіноіндустрії України зауважують, що зараз авторка працює над повнометражним ігровим дебютом «Коли нам було 15», де продюсерами є члени Асоціації Наталя Лібет та Віталій Шереметьєв.

 

Нагадаємо, ювілейний 50-й КМКФ «Молодість» відбуватиметься з 29 травня до 6 червня. Нагороди переможцям вручатиме відома українська актриса Ірма Вітовська, яка у 2019 році була головою Міжнародного журі 48-ї «Молодості».

 

Джерело: Пресслужба Асоціації кіноіндустрії України

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ презентував офіційний постер

Автором цьогорічного плакату Одеського міжнародного кінофестивалю став художник Нікіта Тітов.

27.04.2021
об 15:48

Статті

З вогнем в очах: Надихаючі фільми про здійснення бажань

Ми так любимо, так стараємось виконати усі бажання предмету своїх обожнювань, щоб зробити когось щасливим. Одним таке добро повертається сторицею, іншим же доводиться збирати шматочки власного серця після жорстокого розчарування. Проте більшість забуває одну важливу річ – на самому початку треба спершу полюбити себе. Так, улюблені герої популярних фільмів змогли покинути той спосіб життя, який був зовсім не для них, знайти своє справжнє покликання, зустріти кохання всього життя та здійснити усі найзаповітніші мрії. Про таких як Елізабет Ґілберт з «Їсти, молитися, кохати», Волтер Мітті з «Таємне життя Волтера Мітті», Кріс Гарднер «У гонитві за щастям» та Хомер Хікем з «Жовтневе небо», можна досить легко згадати. Однак часом важко відчути близькість натур із такими досить гіперболізованими для екрану образами реальних людей. Тоді у справу вступають наступні герої, часом кумедні і досить незграбні, але так само мрійливі та наполегливі на шляху до своїх бажань.

29.04.2021
об 16:38

Новини

Триває прийом заявок до складу експертних комісій при Раді з державної підтримки кінематографії

В кандидатів лишилося 10 днів, аби надати необхідний пакет документів.

01.05.2021
об 11:11

Новини

Дні народження зірок: В'ячеслав Ніколенко

Третього травня свій день народження святкує поціновувач урбаністичних пейзажів, актор театру та кіно В'ячеслав Ніколенко. Його туристична мрія – відкрити для себе Нью-Йорк. В одному зі своїх нещодавніх інтерв’ю В’ячеслав зізнався, що особливо його приваблює в цьому місті зелена оаза Центрального парку, що знаходиться посеред «кам’яних джунглів».

03.05.2021
об 10:15