Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

5 українських фільмів, що беруть участь у національному відборі на висування на премію «Оскар»

21.09.2021
об 16:32

У п’ятницю стане відомо хто із 5-ти вітчизняних фільмів представлятиме нашу країну у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Саме 24 вересня відбудеться засідання Оскарівського комітету України з відбору стрічки-кандидата на премію «Оскар».

 

Цьогоріч у національному відборі на премію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Міжнародний повнометражний фільм» бере участь 5 українських фільмів. Всі вони створені за державної підтримки.

 

«Відблиск»

режисер: Валентин Васянович

виробництво: Україна

Фільм про критично небезпечну трансформацію дорослої людини та прискорене дорослішання дитини під тиском війни. Головний герой фільму – цивільний хірург із Дніпра, який іде добровольцем на фронт і потрапляє в полон. Після звільнення на нього чекає мирне життя, проте пережите переслідує його. Спілкування з колишньою дружиною та 12-річною донькою, котра також травмована через смерть близької людини на війні, дає йому надію на зцілення.

 

Stop-Zemlia / «Стоп-Земля»

режисерка: Катерина Горностай

виробництво: Україна

16-річна Маша вчиться в звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

 

Rhino / «Носоріг»

режисер: Олег Сенцов

виробництво: Україна, Польща, Німеччина

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х років в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

 

«Погані дороги» / Bad Roads

режисерка: Наталка Ворожбит

виробництво: Україна

Події стрічки, що складається з чотирьох новел, відбуваються на дорогах Сходу України протягом 2015 року. Чотири розбиті дороги, чотири типи стосунків, питання любові, довіри, зради, ненависті та порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних.

 

«Чому я живий»

режисер: Віллен Новак

виробництво: Україна, Грузія

Маріуполь. Довоєнне життя в невеличкому українському місті, на березі Азовського моря, з добрим сімейним побутом, сварливими сусідами, самодіяльною оперою, з доносами в «енкаведе» і танцмайданчиком у міському саду, з гонінням за віросповідання і, певна річ, з любов’ю.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

Читайте також:

Новини

На 78-му Венеційському кінофестивалі відбулася світова прем'єра драми «Відблиск» режисера Валентина Васяновича

За 30 років Незалежності України "Відблиск" є другою стрічкою українського режисера, яка бере участь в основному конкурсі Венеційського кінофестивалю — вперше за 29 років після фільму "Чутливий міліціонер" Кіри Муратової (1992). Драма Валентина Васяновича претендує на здобуття головної нагороди фестивалю – "Золотого лева".

09.09.2021
об 14:36

Новини

Відверта розмова: Як працювали над драмою «Стоп-Земля» та чому важливо було потрапити на «Берлінале»

«Якщо не наважишся, не знатимеш, як буде далі», – говорить логлайн дебютного повнометражного фільму Катерини Горностай «Стоп-Земля». Його світова прем’єра відбудеться навесні в межах конкурсної програми Generation 14plus 71-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Як вдалося досягти такого результату, де ще та коли можна буде побачити українське підліткове кіно та як до першого великого успіху ставиться сама режисерка – про все це VGL cinema розповіли продюсери фільму та сама Катерина Горностай.

15.02.2021
об 12:28

Статті

Ukrainian review: Драма «Погані дороги»

У шкільні роки здавалось, коли йде війна, то усе, навіть неживе, на землі вступає у безупинну боротьбу. Однак коли вона прийшла, виявилось, що є гірші речі, такі як тиша, що стає настільки непомітною з кожним днем, що входить у звичку. Таку згубну, як куріння чи алкоголізм, яким страждали і продовжують страждати мільйони і практично кожен прагне краще забутись, ніж знову згадувати скільки речей пішло не так, що бачив, що відчував. Проте неодмінно настане момент, який накриє, як крижана вода посеред літньої спеки чи будильник у вихідний день. Тоді стає чітко зрозуміло, що настав час прокинутись. Такий ефект безсумнівно притаманний дебютній режисерській роботі Наталки Ворожбит «Погані дороги», що розбуркує заколисану свідомість глядача.

25.05.2021
об 19:53

Новини

Юнацьке журі «Берлінале» нагородило український фільм «Стоп-Земля»

Драма Катерини Горностай отримала «Кришталевого ведмедя» на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

27.05.2021
об 12:23

Новини

У Венеції відзначили фільм «Погані дороги»

У паралельній програмі Венеційського кінофестивалю «Тиждень критики» дебютний повнометражний фільм режисерки Наталії Ворожбит «Погані дороги» отримав кіноклубну нагороду.

13.09.2020
об 11:23

Новини

Прем’єра міжнародного трейлера та постер фільму «Носоріг» Олега Сенцова

Представляємо офіційні міжнародні трейлер та постер кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова.  Світова прем’єра фільму відбудеться 10 вересня на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», картина Сенцова стане фільмом-закриттям секції.

08.09.2021
об 13:12