Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

5 травня в «Розмовах з Голлівудом» зустріч з Девідом Левіном

03.05.2020
об 10:00
5 травня в «Розмовах з Голлівудом» зустріч з Девідом Левіном

«13 причин чому», «Справжній детектив» та «Край “Дикий Захід”»: про ці суперхіти й не тільки – 5 травня у «Розмовах з Голлівудом» з Девідом Левіном.

Нас очікує дуже цікава розмова з людиною, яка не просто знає все про суперпроєкти таких рейтингових сервісів, як HBO, Netflix, Amazon, Apple TV+, а й має безпосередній стосунок до їх появи на екранах, – йдеться на сайті PITCH UA 2.

Девід Левін (David Levine) – третій гість «Розмов з Голлівудом». Нині він – президент з питань телебачення компанії Anonymous Content. У світі набирає обертів популярність стримінг-платформ, і саме ця компанія займається продакшеном топових серіалів для провідних цифрових ресурсів і телеканалів.

«Справжній детектив» (True Detective; HBO), «Містер Робот» (Mr. Robot; USA), «Берлінська резидентура» (Berlin Station; Epix), «Алієніст» (The Alienist; TNT), «13 причин чому» (13 Reasons Why; Netflix), «Маніяк» (Maniac; Netflix), «Повернення додому» (Homecoming; Amazon), «Дікінсон» (Dickinson; Apple) та «Захист Джейкоба» (Defending Jacob; Apple TV+) – неповний список проєктів, що входять до портфелю Anonymous Content. Про життєвий шлях, проєкти, особисте запитаємо гостя у вівторок, 5 травня, о 18:00 в «Розмовах з Голлівудом».

Для цього Вам лише потрібно попередньо зареєструватися і у вказаний час перейти за посиланням. Подія супроводжуватиметься синхронним перекладом на українську.

Читайте також:

Новини

Відомі нові дати довгоочікуваних кінопрем’єр Sony і Disney

Днями одразу дві голлівудські студії – Sony і Disney – знову змінили графіки майбутніх кінопрем'єр. У результаті черговий фільм «Людина-павук» з Томом Голландом, а також сиквел «Доктора Стренджа» дістануться прокату пізніше запланованого, повідомляє mbr.com.ua.

29.04.2020
об 13:24

Новини

Кінопремія «Золотий глобус» допустить до конкурсу фільми, які виходили он-лайн

«У зв'язку із зачиненням усіх кінотеатрів у Лос-Анджелесі вимога про те, що фільм повинен бути показаний для членів HFPA (Голлівудська асоціація іноземної преси ) в кінозалі, тимчасово скасована», - повідомляють у заяві асоціації.

30.04.2020
об 16:39

Новини

Запрошуємо! 03.05 в 19:00! На vglcinema.com дивимось! Вперше в історії — «український Оскар» в режимі онлайн-шоу

Цього року церемонія вручення Кінопремії «Золота Дзиґа» буде максимально відкритою для кожного. На глядачів чекає дуже насичена програма, і, як кожна велика подія, кінопремія здивує своїми сюрпризами.

30.04.2020
об 19:40