Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

5-й «Київський тиждень критики» розпочав прийом студентських фільмів

03.06.2021
об 12:08

У межах ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики» вдруге проходитиме програмна секція «Перший погляд». Студентські фільми, що увійдуть до неї, під час події презентують провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

 

Упродовж 21 – 27 жовтня відбуватиметься 5-й кінофестиваль «Київський тиждень критики». Наразі організатори оголосили прийом студентських фільмів у програму «Перший погляд». Відбиратимуться короткометражні стрічки студентів українських вишів та кіношкіл, створені в межах навчального періоду, що розпочався після 1 січня 2020 року. Для подачі роботи необхідно заповнити форму до 10 вересня 2021 року.

 

У межах програми «Перший погляд» створено селективний комітет, до якого на конкурсній основі увійшли троє студентів, що вивчають кіномистецтво, – разом із критиками-кураторами фестивалю вони здійснять відбір фільмів.

 

Нагадаємо, «Київський тиждень критики» – міжнародний кінофестиваль, створений з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками. До програми фестивалю входять стрічки з програм провідних світових кінофестивалів цього року, а також картини, що мали значний вплив на історію кінематографа або присвячені визначним діячам кіномистецтва.

 

Куратори фестивалю: співзасновниця Спілки кінокритиків України Дарія Бадьйор, кінознавець Станіслав Битюцький, критик та колумніст Сергій Ксаверов та кінокритикиня, журналістка DTF Magazine Анна Дацюк.

 

Джерело: Пресцентр «АртхаусТрафік»

Читайте також:

Новини

Міллі Боббі Браун та Генрі Кавілл повернуться у продовженні історії «Еноли Холмс»

Детектив «Енола Холмс» від Legendary Entertainment та Netflix отримає продовження, а зірки Міллі Боббі Браун та Генрі Кавілл повернуться до своїх ролей легендарного генія Шерлока Холмса та його молодшої сестри Еноли.

15.05.2021
об 14:07

Новини

Класика в кіно: Влітку в українських кінотеатрах йтиме фільм «Пролітаючи над гніздом зозулі»

10 червня на великі екрани вийде стрічка Мілоша Формана, який вважається одним із найзнаковіших американських фільмів 70-х. Стрічка посідає 18-ту сходинку в рейтингу «250 найкращих фільмів на IMDB». Також вона наявна у рейтингах «1000 фільмів, які треба подивитися, перш ніж померти» за версією The Guardian і «500 найкращих фільмів» за версією журналу Empire.

23.05.2021
об 16:23

Новини

Супергероойський екшн від Marvel «Вічні» восени в українських кінотеатрах

4 листопада на великих екранах України з’явиться реліз фільму «Вічні». Героїв неймовірної супергеройської команди кіновсесвіту Marvel у фільмі зіграли Анджеліна Джолі, Річард Медден, Сальма Гаєк, Кумейл Нанджіані, Джемма Чан, Кіт Герінґтон та інші.

25.05.2021
об 11:04

Новини

Юнацьке журі «Берлінале» нагородило український фільм «Стоп-Земля»

Драма Катерини Горностай отримала «Кришталевого ведмедя» на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.

27.05.2021
об 12:23

Події

Розпочався сімнадцятий пітчинг від Держкіно

Відсьогодні відкрито набір на заявки для участі у 17-му конкурсному відборі кінопроєктів, яким для створення необхідна державна фінансова підтримка.

31.05.2021
об 17:40