Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

447 проєктів братимуть участь у 14-му державному пітчингу

22.07.2020
об 13:17

Вчора Державне агенство України з питань кіно на своєму офіційному сайті опублікувало затверджений список кінопроєктів, що пройшли технічний відбір до Чотирнадцятого конкурсу пітчингів. Наразі до участі допущено 447 проєктів. З усіх поданих проєктів лише три роботи не братимуть участі у подальших етапах відбору. Як зазначають у пресслужбі Державного агенства України з питань кіно, вони не відповідали тематиці або не мали необхідних документів.

З відібраних проєктів оберуть переможців у 14 категоріях, зокрема, ігрові, дитячі, національні, художнього та культурного значення фільми, а також короткометражні стрічки, телесеріали та дитяча анімація. Переможці Чотирнадцятого конкурсного відбору, що ініціює Державне агенство України з питань кіно, на реалізацію проєкту отримають від 50 до 100% фінансової підтримки від держави.

Через скорочення видатків на кіноіндустрію та перегляд бюджету країни Державне агенство України з питань кіно об’єднало Чотирнадцятий, П’ятнадцятий та Шістнадцятий пітчинги в один. Нагадаємо, заявки на участь у конкурсі приймали з 17 червня по 16 липня. З повним списком проєктів можна ознайомитись тут

 

Джерело: пресслужба Державного агенства України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

«Сценарний пітчинг» обирає анімаційні серіали, які презеннують під час Warsaw Kids Forum

Завершився відбір проєктів для участі у відеопрезентації на «Сценарному пітчингу». В категорію анімаційні серіали відібрали дев'ять ідей сценаріїв, котрі продовжать змагання у першому етапі. Найкращий проєкт буде представлено під час Warsaw Kids Forum.

24.06.2020
об 13:12

Новини

«Сценарний пітчинг»: Продюсери ведуть перемовини зі сценаристами

На минулому тижні відбувся захід, започаткований Українською кіноакадемією та онлайн-платформою DzygaMDB, «Сценарний пітчинг». Ініціатором цього проєкту виступив сценарист Сергій Касторних, який хотів об’єднати своїх колег з різних куточків України та провідних національних продюсерів. Завдяки тому, що ідею підтримали виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух та продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, автори кращих 40 сценаріїв змогли розповісти в онлайн-форматі про свої ідеї тим, хто має кошторис на девелопмент проєкту.

02.07.2020
об 16:36

Новини

Star Media та Apple Tree опублікували шорт-лист пітчингу ідей для онлайн-платформ

Навесні кіновиробники оголосили про конкурс ідей проєктів для онлайн-платформ. Згодом один з таких сервісів заснували Star Media разом з Apple Tree. Нещодавно на цьому ресурсі з’явився шорт-лист претендентів на перемогу у пітчингу ідей.

02.07.2020
об 18:22